HDCVI FullColor - доступно кожному!

HDCVI FullColor - доступно кожному!
Нові HDCVI камери високої роздільної здатності з високочутливими матрицями і LED-підсвіткою

Камери «FullColor», здатні працювати виключно «в кольорі» - рішення, яке з'явилося порівняно недавно. Не дивлячись на те, що раніше подібні камери були представлені тільки в більш дорогих лінійках серії "Pro", при цьому вони встигли стати досить популярними і зайняли заслужене місце в портфелі рішень наших партнерів.

Дозвольте представити бюджетне рішення від компанії Dahua - камери HDCVI Full Color

DH-HAC-HDW1239TLP-A-LED (2.8мм)DH-HAC-HFW1239TLMP-LED (3.6 ММ)

Ключові особливості:

  1. Високочутливі матриці з показником 0,005Люкс при F1,6 - камера позбавлена ​​ІК-підсвічування, і такий тип матриць дозволяє камері передавати кольорове зображення з роздільною здатністю 1080р навіть в темний час доби, але при наявності штучного освітлення.
  2. LED-підсвітка - навіть якщо з освітленням в місці установки не склалося, то в камерах встановлена ​​LED- підсвічування, яка допоможе «підсвітити» потрібну Вам область.
  3. Вбудований мікрофон (в HDW1239TLP-A-LED) - за рахунок повноцінного використання HDCVI-технології, яка дозволяє передавати аудіо-відео-PTZ-сигнали по єдиному кабелю, в камерах реалізована передача звуку для запису на реєстратор.
  4. Мультиформатність - камери працюють в форматах CVI / TVI / AHD / CVBS - і можуть бути легко підключені до реєстраторів, в потрібному Вам форматі.
  5. Всепогодность - корпус камер виконаний комбінованим (пластик + метал) і відповідає стандарту IP-67

(Важливо!)При використанні «FullColor» камер необхідною умовою є наявність хоча б мінімального зовнішнього освітлення (природного або штучного). Такі камери ідеальні там, де важлива кольорова картинка, але традиційні камери не підходять через низьку світлочутливості і швидкого переходу в чорно-білий режим. Компанія «Dahua» поспішає допомогти Вам у вирішенні даного питання

Інформація про автора:
Андрієнко Олексій

Приховати Читати далі