MAGNETIC AUTOCONTROL тепер доступний до замовлення


Автоматичні шлагбауми - невід'ємний атрибут сучасного життя, ефективний і швидкий спосіб контролювати проїзд машин на платних дорогах, виробничих і комерційних територіях, платних автостоянках і паркінгах. Брак паркувальних місць на стоянці перед будинком - глобальна проблема багатьох житлових комплексів сучасних міст. Простий вихід з такої ситуації - встановити шлагбаум, який обмежить проїзд стороннього автотранспорту.

Компанія Віатек підписала довгостроковий контракт зі світовим лідером з виробництва високоякісних шлагбаумів, німецькою компанієюMagnetic Autocontrol. Розвиваючи проекти з комплексними системами безпеки, на додаток до рішень по розпізнаванню осіб, номерів автотранспорту, системам біометричного контролю доступу, ми можемо запропонувати інноваційні системи контролю та управління рухом автотранспорту.

Заснована в 1946 році компанія Magnetic зі штаб-квартирою в німецькому Шопфгайм вже більше 70 років задає стандарти якості, надійності, зручності використання і функціональності систем обмеження проїзду автомобільного транспорту.

Автоматичні шлагбауми Magnetic Autocontrol не мають собі рівних по надійності і безвідмовності:

· Власні розробки і технології виробництва двигунів з високим крутним моментом,

· Гарантовано більше 10 000 000 безперебійних циклів спрацьовувань,

· Широкий спектр моделей з довжиною стріли до 10 метрів,

· Контролер управління режимом роботи і додатковими функціями,

· Висока продуктивність і швидкість роботи,

· Найнижче енергоспоживання,

· Оптимальна сукупна вартість володіння за рахунок відсутності потреби в постійному обслуговуванні,

· Вибір кольору корпусу, комплектацій, аксесуарів, додаткового функціонального обладнання.

Заїжджаючи на паркінг, приїжджаючи на роботу, заходячи в музей або торговий центр, приїжджаючи в аеропорт або на залізничний вокзал, мільйони людей щодня є користувачамирішенькорпорації Magnetic. Тепер шлагбауми Magnetic Autocontrol доступні як зі складу в Україні, так і під замовлення зі складу в місті Шопфгайм (Німеччина).

Для впровадження ефективних рішень та коректного підбору специфікації шлагбаумів MagneticAutocontrol Ви можете звернутися до менеджерів компанії Виатек.

БЕЗПЕКИ І ПРОЦВІТАННЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ!

Dahua DH-TPC-BF1241: ефективність незалежно від видимості

Серед величезного асортименту обладнання для відеоспостереження користувачі прагнуть вибрати найбільш якісне. Сучасні тепловізійні IP-камери мають особливий попит, оскільки їх використання допомагає організувати максимальний рівень безпеки об'єкта.
 

20-04-2021

Ajax: система сигналізації від професіоналів

У питанні безпеки неприпустимі компроміси, так як на кону часом знаходиться не тільки майно, але й життя людей. В цьому аспекті Ajax має на меті 100% цілодобового контролю за тим, що відбувається не тільки на об'єкті, що охороняється, але й за станом системи.

06-04-2021

Приховати Читати далі