MAGNETIC AUTOCONTROL тепер доступний до замовлення


Автоматичні шлагбауми - невід'ємний атрибут сучасного життя, ефективний і швидкий спосіб контролювати проїзд машин на платних дорогах, виробничих і комерційних територіях, платних автостоянках і паркінгах. Брак паркувальних місць на стоянці перед будинком - глобальна проблема багатьох житлових комплексів сучасних міст. Простий вихід з такої ситуації - встановити шлагбаум, який обмежить проїзд стороннього автотранспорту.

Компанія Виатек підписала довгостроковий контракт зі світовим лідером з виробництва високоякісних шлагбаумів, німецькою компанієюMagnetic Autocontrol. Розвиваючи проекти з комплексними системами безпеки, на додаток до рішень по розпізнаванню осіб, номерів автотранспорту, системам біометричного контролю доступу, ми можемо запропонувати інноваційнісистеми контролю та управліннярухом автотранспорту.

Заснована в 1946 році компанія Magnetic зі штаб-квартирою в німецькому Шопфгайм вже більше 70 років задає стандарти якості, надійності, зручності використання і функціональності систем обмеження проїзду автомобільного транспорту.

Автоматичні шлагбауми Magnetic Autocontrol не мають собі рівних по надійності і безвідмовності:

· Власні розробки і технології виробництва двигунів з високим крутним моментом,

· Гарантовано більше 10 000 000 безперебійних циклів спрацьовувань,

· Широкий спектр моделей з довжиною стріли до 10 метрів,

· Контролер управління режимом роботи і додатковими функціями,

· Висока продуктивність і швидкість роботи,

· Найнижче енергоспоживання,

· Оптимальна сукупна вартість володіння за рахунок відсутності потреби в постійному обслуговуванні,

· Вибір кольору корпусу, комплектацій, аксесуарів, додаткового функціонального обладнання.

Заїжджаючи на паркінг, приїжджаючи на роботу, заходячи в музей або торговий центр, приїжджаючи в аеропорт або на залізничний вокзал, мільйони людей щодня є користувачамирішенькорпорації Magnetic. Тепер шлагбауми Magnetic Autocontrol доступні як зі складу в Україні, так і під замовлення зі складу в місті Шопфгайм (Німеччина).

Для впровадження ефективних рішень та коректного підбору специфікації шлагбаумів MagneticAutocontrol Ви можете звернутися до менеджерів компанії Виатек.

БЕЗПЕКИ І ПРОЦВІТАННЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ!

Приховати Читати далі