Bullet-PTZ камера від компанії Dahua!


Коли ми чуємо словосполучення «PTZ-камера», то уявляємо щось куполоподібне, дороге і громіздке. Як правило, PTZ-камери мають або компактну купольну форму, або великі габарити з чималою вагою. Однак, бувають ситуації, коли для установки системи відеоспостереження ідеально підходять корпусні камера, але ось функції дистанційного керування поворотом і нахилом у неї немає. Що є зручністю для монтажників і кінцевих користувачів.
Компанія Dahua надала краще рішення - камери DH-PTZ1C203UE-GN

По суті, це та ж камера класу Pro, що і 5ххх серія: в ній є і Starlight-матриця, і апаратний True WDR (120dB), і система антітуман (Defog).

Full HD (25к \ с) зі звуком, 3 потоку відео (основний і два додаткових), системи компенсації засвічення (BLC, HLC) - незамінні елементи пристрою, що стали останнім часом класикою.

Серед інтелектуальних функцій представлені:
- Детектор руху (Motion Detection);
- Детектор аудіо (Audio Detection);
- Детекція осіб (Face Detection);
- Захист периметра (перетин лінії і вторгнення в область);
- Побудова теплової карти (Heat Map).

Дана модель має сервоприводи, здатні повертати корпус по горизонталі (00-1800) І нахиляти камеру (50-550). Камера виконана з металу (клас захисту IP66). Форма корпусу передбачає наявність важеля, що створює додаткове навантаження і інерцію при русі камери. Тому швидкість повороту камери не регулюється так, як на традиційних PTZ-камерах, що забезпечить більшу довговічність механізму.

ІК підсвічування до 20м, 3х-zoom (фокусна відстань 2,7-8,1мм), автофокус, електронна стабілізація зображення, РоЕ і компактні розміри - все це робить нашу модель цікавим і корисним придбанням, з урахуванням прийнятної ціни, в порівнянні з іншими фіксованими камерами.

Все перераховане вище доповнює неймовірно легка установка камери як на горизонтальних, так і на вертикальних поверхнях.

UTEPO UTP3-GSW0802T-POE: незмінна стабільність сигналу

Пристрої для передачі сигналів, що забезпечують стабільну роботу мережі, незамінні при побудові систем сигналізації й відеоспостереження. Компанія UTEPO спеціалізується саме на таких продуктах, пропонуючи щоразу кращі рішення

30-04-2021

Домашні камери IMOU: все під контролем

В будь-який час і з будь-якого місця побачити, що відбувається вдома, просто зазирнувши в телефон. Спостерігати за дитиною в сусідній кімнаті. Контролювати роботу прибиральниці або няні. Завжди бути в курсі, як там ведеться дідусю чи бабусі, які живуть окремо. Для цього призначена лінійка домашніх камер IMOU.

21-04-2021

Приховати Читати далі