Нова AX PRO серія бездротової сигналізації Hikvision

Компанія Hikvision розробила нову продуктову лінійку бездротових пристроїв серіїAxPro.

Бездротові охоронні системишироко застосовуються для захисту житлових і робочих приміщень від несанкціонованого вторгнення сторонніх осіб, а також позаштатних ситуацій (витік води, загоряння, коротке замикання і т.д.).Головною перевагою бездротових охоронних системє легкість монтажу за рахунок відсутності необхідності облаштування кабельної інфраструктури.

До складу серіїAxProвходять датчики руху (DS-PDP15P-EG2-WE) І виявлення вторгнень (DS- PDMC-EG2-WE), Детекції диму і загорянь, датчики протікання води, система охоронного відеомоніторингу, а також комплект пристроїв для «розумного будинку» - спеціальні розетки і перемикачі для автоматизації (керування освітленням, електроживленням).

Передача сигналу здійснюється за допомогою технології Tri-X, яка працює на базі сучасного процесора бездротового підключення периферійних пристроїв. Це забезпечує високу дальність передачі радіочастотного сигналу - на відстань до 2000 метрів, що дає можливість пов'язувати між собою розподілені об'єкти в межах цієї зони. Tri-X також дозволяє проводити віддалену діагностику стану периферійних пристроїв в режимі реального часу і виявляти неполадки в мережі.
Ще один радіочастотний протокол - CAM-X - призначений для підключенняDS-PDPC12P-EG2-WE- PIR-датчика руху з вбудованою камерою. За допомогою даного протоколу користувач може отримувати «захоплені» камерою датчика зображення на відстані до 800 метрів. Оновлена ​​система захисту каналу передачі даних забезпечує безперебійну роботу системи протягом тривалого часу без радіоперешкод і радіомовчання.

Управління охоронною системою AxPro відбувається через центральний пристрій (AxPro Hub). AxPro Hub підтримує різні протоколи зв'язку (LAN / Wi-Fi / GPRS / 3G / 4G) і інтеграції (SIA- DC09 / ISUP / ISAPI), має два слота для SIM-карт, за допомогою яких здійснюється повідомлення користувача про нештатні ситуації, відправка SMS і голосові виклики. За допомогою AxPro Hub до охоронної системи об'єкта можна підключити до 210 периферійних пристроїв, включаючи IP-камери. На корпусі самого пристрою передбачена індикація стану системи і заряду живлення, а також вбудований зчитувач RFID-міток для постановки об'єкта на охорону і виключення охоронної сигналізації.

Централізоване управління здійснюється через програмне забезпечення iVMS-4200 або HikCentral (для клієнтів з сегменту малого та середнього бізнесу). Для фахівців монтажних організацій передбачено мобільний додаток Hik-ProConnect, яке підтримує налаштування пристроїв з будь-якої точки світу, додавання і конфігурація елементів. Доступ до системи надається після авторизації установника безпосереднім користувачем або власником охоронної системи на об'єкті.

Кінцеві користувачі можуть використовувати додаток Hik-Connect для дистанційної постановки об'єкта на охорону або зняття з охорони, перевірки стану системи, отримання тривожних повідомлень і їх верифікації, додавання нових користувачів.

Для побудови системи професійного охоронного моніторингу передбачена можливість інтеграції з платформами ARC.

У числі інших особливостей охоронної системи AxPro:

  • фільтр помилкових тривог,
  • відпрацювання різних сценаріїв і налаштування різних зон моніторингу,
  • голосове попередження,
  • автоматична постановка на охорону / зняття з охорони по заздалегідь налаштованому розкладом

Охоронна система Hikvision AxPro може застосовуватися не тільки для охорони квартир і котеджів, офісів і об'єктів малого і середнього бізнесу, невеликих складських приміщень. За допомогою ретранслятора (DS-PR1-WE) ви збільшуєте дистанцію бездротового зв'язку в 4 рази. Бездротовий ретранслятор підтримує протоколами Tri-X і Cam-X, декількома методами реєстрації, двосторонньої бездротовим зв'язком, автоматичним підключенням. Також за допомогою системи можна організувати соціальне рішення для забезпечення безпеки людей похилого віку з використанням портативних тривожних кнопок або браслетів з вбудованою тривожною кнопкою для виклику екстреної допомоги.

Зовсім скоро лінійка бездротових пристроїв серіїAxProбуде доступна до замовлення. Для впровадження ефективних рішень та коректного підбору бездротової системи охоронного моніторингу ви можете звернутися до менеджерів компанії VIATEC.

Dahua DH-TPC-BF1241: ефективність незалежно від видимості

Серед величезного асортименту обладнання для відеоспостереження користувачі прагнуть вибрати найбільш якісне. Сучасні тепловізійні IP-камери мають особливий попит, оскільки їх використання допомагає організувати максимальний рівень безпеки об'єкта.
 

20-04-2021

Ajax: система сигналізації від професіоналів

У питанні безпеки неприпустимі компроміси, так як на кону часом знаходиться не тільки майно, але й життя людей. В цьому аспекті Ajax має на меті 100% цілодобового контролю за тим, що відбувається не тільки на об'єкті, що охороняється, але й за станом системи.

06-04-2021

Приховати Читати далі