Hik-ProConnect від Hikvision: нова хмарна платформа віддаленого доступу до систем безпеки


Компанія Hikvision оголосила про запускHik-ProConnect- єдиної хмарної платформи для централізованого моніторингу працездатності системи.
Зареєструвавшись на порталі, користувачі отримують віддалений доступ до систем безпеки і можуть передавати його третім особам. Таким чином, за допомогою одного облікового запису на платформі Hik-ProConnect можлива віддалена діагностика обладнання без виїзду фахівця, дистанційне усунення помилок і управління системами безпеки відразу на декількох об'єктах.
Це значно розширює можливості користувача і гарантує більш ефективну роботу систем безпеки.

Серед багатьох переваг Hik-ProConnect, зокрема:

  • Зниження витрат. Оскільки система є хмарною, її можна розгорнути за запитом. Сервер або локальна VMS не потрібні, значить не потрібні і великі початкові витрати.
  • Легкий доступ за допомогою мобільних пристроїв. Користувачі отримують доступ до під'єднаних пристроїв і керують ними за допомогою одного облікового запису і на одній платформі, з будь-якого місця в будь-який час. Можливий вхід через веб-портал і будь-який мобільний пристрій.
  • Підвищення ефективності роботи пристроїв. Віддалене керування системою дозволяє моніторити роботу пристроїв. Через портал Hik-ProConnect оперативно виявляються і швидко вирішуються збої в роботі, втрата зв'язку та інші проблеми. Користувачі отримують повідомлення про будь-які зміни та оновлення на свій мобільний пристрій.

Підписка на систему включає як безкоштовний, так і платний пакети послуг.

Представники компанії називаютьHik-ProConnectідеальним рішенням для малого і середнього бізнесу, а також житлових приміщень - квартир, приватних будинків, а також фабрик, мережевих магазинів і офісів.

Dahua DH-TPC-BF1241: ефективність незалежно від видимості

Серед величезного асортименту обладнання для відеоспостереження користувачі прагнуть вибрати найбільш якісне. Сучасні тепловізійні IP-камери мають особливий попит, оскільки їх використання допомагає організувати максимальний рівень безпеки об'єкта.
 

20-04-2021

Ajax: система сигналізації від професіоналів

У питанні безпеки неприпустимі компроміси, так як на кону часом знаходиться не тільки майно, але й життя людей. В цьому аспекті Ajax має на меті 100% цілодобового контролю за тим, що відбувається не тільки на об'єкті, що охороняється, але й за станом системи.

06-04-2021

Приховати Читати далі