Нова модель IMOU - Wi-Fi камера IPC-F22P


Dahua Techology довгий час є лідером в області виробництва систем відеоспостереження. Бренд IMOU - одна з нещодавніх розробок компанії, яка розрахована на абсолютно різний тип експлуатації. Це можуть бути як досвідчені користувачі систем відеоспостереження, так і новачки, які тільки вчора вперше стали вивчати це питання. Зараз же час user-friendly - швидких рішень і бездротових комунікацій, в тому числі і в області технологій захисту і охорони.

Представляємо вам ще одну нову модель IMOU - всепогодну Wi-Fi камеру IPC-F22P, яка повністю відповідає всьому сказаному вище.

Камера може використовуватися як одиничне рішення, так і в якості елемента повноцінної системи відеоспостереження, виробляючи запис на власну карту пам'яті, реєстратор або хмару IMOU.


Навіть якщо мережеві комунікації вийдуть з ладу, камера все одно продовжить запис. Якщо виникне необхідність переглянути архів за період відсутності зв'язку з камерою, це можна зробити через вбудовану точку доступу на камері: досить «зачепити» телефон за Wi-Fi самої камери і переглянути відеозапис.

За рахунок продуманої конструкції, компактних розмірів і стильного дизайну камера легко впишеться в дизайн будь-якого сучасного будинку або приміщення: офісу, квартири, магазину, ТРЦ, вілли, готелі, паркінги і т.д.

Особливості камери:

  • Відео з роздільною здатністю 1080p (25к \ с)
  • Підтримка кодека Н.265 +
  • Об'єктив з фокусом 2,8 мм - кут огляду 102Про(По горизонталі), 54Про(По вертикалі), 120Про( по діагоналі)
  • Запис звуку з мікрофону
  • Детекція руху (з AI-фільтром по типу об'єкта - детекция тільки людей - це знижує кількість помилкових спрацювань)
  • Підтримка карт пам'яті до 265ГБ
  • Підключення до мережі як по Wi-Fi, так і через Ethernet-порт
  • Живлення 12В (споживана потужність менш 3,5Вт)
  • Клас IP67 - камера працює в температурному діапазоні від 30Спродо + 60Спров будь-яку погоду.

З огляду на вартість камери, IPC-F22P стане відмінним рішенням і вельми вигідною покупкою як в якості запланованого придбання, так і в якості подарунка!

Dahua DH-TPC-BF1241: ефективність незалежно від видимості

Серед величезного асортименту обладнання для відеоспостереження користувачі прагнуть вибрати найбільш якісне. Сучасні тепловізійні IP-камери мають особливий попит, оскільки їх використання допомагає організувати максимальний рівень безпеки об'єкта.
 

20-04-2021

Ajax: система сигналізації від професіоналів

У питанні безпеки неприпустимі компроміси, так як на кону часом знаходиться не тільки майно, але й життя людей. В цьому аспекті Ajax має на меті 100% цілодобового контролю за тим, що відбувається не тільки на об'єкті, що охороняється, але й за станом системи.

06-04-2021

Приховати Читати далі