TiOC від Dahua: активне стримування, повнокольорове відео, штучний інтелект

Компанія Dahua Technology презентувала високотехнологічну новинку TiOC. Це інноваційна система «3 в 1», в основі якої знаходяться IP-камери з роздільною здатністю 4K, технологія Full-color (повнокольорове зображення в будь-який час доби), а також функція активного стримування. Система дозволяє вести відеоспостереження в режимі 24/7, в ній реалізовані передові напрацювання в галузі штучного інтелекту. Установка займає мінімум часу і не вимагає великих фінансових витрат.

Захист від помилкових спрацьовувань

TiOC має функцію контролю периметра на основі ШІ, а також розумний датчик руху SMD Plus, які дозволяють відсівати джерела помилкових спрацьовувань сигналу тривоги: домашніх тварин, комах, листя і подібні об'єкти. Замість цього, система відстежує пересування людей і автотранспорту.

Активне стримування і тривожні повідомлення в режимі реального часу

Система TiOC здатна миттєво реагувати на порушення безпеки периметра, не даючи зловмисникам жодних шансів ще на початковому етапі. На камері встановлено червоний і синій світлодіоди, які помітні здалеку і при будь-якій погоді. Також спрацьовує звуковий сигнал гучністю до 110 дБ, а власник відразу ж отримує повідомлення на свій смартфон.

Сфера застосування

Камери TiOC можуть встановлюватися на приватних об'єктах, таких як будинки, дачі, супермаркети і т.п., ефективно запобігаючи крадіжкам і пошкодженню майна. Також вони здатні безпомилково розпізнавати порушників завдяки високій чіткості зображення і технології Full-color. При цьому управління системою ведеться віддалено, за допомогою мобільного пристрою.

Пропонуємо вашій увазі камери TiOC:

DH-IPC-HFW3849T1P-AS-PV (2.8 ММ) 8Mп IP відеокамера Dahua з активним відлякуванням

DH-IPC-HDW3849HP-AS-PV (2.8 ММ) 8Mп IP відеокамера Dahua з активним відлякуванням

Dahua DH-TPC-BF1241: ефективність незалежно від видимості

Серед величезного асортименту обладнання для відеоспостереження користувачі прагнуть вибрати найбільш якісне. Сучасні тепловізійні IP-камери мають особливий попит, оскільки їх використання допомагає організувати максимальний рівень безпеки об'єкта.
 

20-04-2021

Ajax: система сигналізації від професіоналів

У питанні безпеки неприпустимі компроміси, так як на кону часом знаходиться не тільки майно, але й життя людей. В цьому аспекті Ajax має на меті 100% цілодобового контролю за тим, що відбувається не тільки на об'єкті, що охороняється, але й за станом системи.

06-04-2021

Приховати Читати далі