Touch ID і Face ID від Dahua в новобудові SAGA Development

У Ейнштейна навіть домофон розумний. А якщо без жартів, то не просто домофон, а система контролю доступу Dahua, що дозволяє жителям EINSTEIN Concept House від SAGA Development потрапити в приміщення як по картах, так і за допомогою функцій Touch ID і Face ID.

У цій новобудові на вул. Златоустівській в Києві встановленіIP-викличні панелі, Що розпізнають відбитки пальців і особи. Біля вхідних дверей будинку розміщений екран з сенсорними кнопками. Доступ до входу в будинок налаштовується персонально під кожного з жителів.

Всередину можна потрапити як скориставшись картою, так і за допомогою розпізнавання осіб або сканування відбитків пальців. Так що навіть забувши або втративши карту, кожен, хто внесений в базу фото, гарантовано потрапить додому. А ніхто чужий в ЖК не проникне.

Гостю ЖК потрібно ввести номер квартири на панелі домофона. Господар отримає дзвінок і зображення на домофон всередині квартири. Сигнали з панелі виклику синхронізуються з мобільним додатком SFERA, так що двері можна відкривати прямо зі смартфона.

Перший поверх EINSTEIN Concept House організований таким чином, що приміщення відкриті для всіх, але за ними ведеться постійне відеоспостереження.

Смарт-система контролю доступу в EINSTEIN Concept House є частиною комплексної системи безпеки AJAX Systems поряд з датчиком руху Ajax Motion Protect, датчиками відкриття Ajax Door Protect, силовим реле Ajax Wall Switch, датчиком протікання Ajax Leaks Protect.

Приховати Читати далі