MikroTik hEX PoE RB960PGS: переваги функціональності       

Економія офісного або домашнього простору, як і раціональне його використання, актуальні завжди. MikroTik hEX PoE RB960PGS об’єднує можливості маршрутизатора і POE-комутатора, що дозволяє відмовитися від декількох мережевих пристроїв, спростивши тим самим структуру мережі.

Це повністю адміністрований пристрій, який можна використовувати як відправну точку для побудови як локальних систем малого і середнього масштабу, так і для організації більш серйозних схем:

  • кожен порт керований
  • кожен порт може бути налаштований як окремий DHCP-сервер, ізольований від інших портів
  • вбудований Firewall і попередньо встановлені правила – це серйозний захист при спробах несанкціонованого доступу
  • порт PoE-In дозволяє живити цей пристрій як звичайну камеру від іншого Рое-комутатора
  • велика кількість можливостей при роботі з правилами маршрутизації, киданням портів, побудові VLAN і т.д.
  • можливість використовувати цей пристрій і як DHCP-сервер, і як DHCP-клієнт
  • підтримка роботи з точками доступу за технологією CAPsMan. Зокрема, з безпровідними точками доступу CAP (RBCAP2ND), CAP AC (RBCAPGI-5ACD2ND), CAP LITE (RBCAPL-2ND)
  • зручна інсталяція пристрою як в настільному, так і в підвісному варіанті.

Маршрутизатор створений із використанням сучасного високопродуктивного процесора GCA9557, підходить для прокладання дротових мереж зі швидкістю до 1 Гбіт/сек.

Його призначення перш за все в побудові мереж високої швидкості, за участі пристроїв, що підтримують дистанційне живлення по крученій парі (PoE). У поєднанні з невеликою споживчою потужністю, це дозволяє створювати обчислювальні мережі без паралельного розгортання мереж живлення. Пристрій зручно використовувати там, де можуть виникнути складнощі з таким підключенням: в технічних і підвальних приміщеннях, на горищах.

Операційна система RouterOS дозволяє використовувати маршрутизатор не тільки для поєднання провідних пристроїв, але й для забезпечення їх живленням (за умови підтримки ними технології PoE). Споживачами можуть стати інші маршрутизатори, Wi-Fi точки доступу, IP-відеокамери систем відеоспостереження.

RouterOS Level4 дозволяє налаштувати обмеження швидкості, з його допомогою можна заборонити використання торрентів і соціальних мереж, створити VPN сервер, підняти захищений IPSec тунель, налаштувати хот-спот з показом реклами для ресторану або готелю і багато іншого.

Штучний інтелект в реєстраторах NVR2000-I від Dahua

Лінійка мережевих реєстраторів NVR2000-I від Dahua – це серія доступних продуктів на 4-8-16 каналів. Для зберігання відео використовується 1 HDD диск об'ємом до 6 Тб. Крім стандартних рішень для запису архіву, в арсеналі даних моделей є система штучного інтелекту з алгоритмом глибокого навчання.

06-05-2021

UTEPO UTP3-GSW0802T-POE: незмінна стабільність сигналу

Пристрої для передачі сигналів, що забезпечують стабільну роботу мережі, незамінні при побудові систем сигналізації й відеоспостереження. Компанія UTEPO спеціалізується саме на таких продуктах, пропонуючи щоразу кращі рішення

30-04-2021

Приховати Читати далі