Домашні камери IMOU: все під контролем

Плануєш ідеальні травневі? Посмажити шашлички на дачі, або зганяти в гори чи на моря. Чудові плани, особливо якщо не треба буде турбуватись, як там Мурчик і чи дійсно тьотя Маша приходить його годувати.

Та й загалом, на душі набагато спокійніше, коли в будь-який час і з будь-якого місця (за наявності інтернету) можна побачити, що відбувається вдома, просто зазирнувши в телефон. Спостерігати за дитиною в сусідній кімнаті. Контролювати роботу прибиральниці або няні. Завжди бути в курсі, як там ведеться дідусю чи бабусі, які живуть окремо.

Саме для цього призначені домашні камери IMOU від Dahua. В ефективності продукту лінійки не так давно переконався один симпатичний клієнт нашої техпідтримки 😉

Сьогодні пропонуємо звернути увагу на модель IPC-K42AP 4МП IP. У поєднанні з безкоштовним додатком IMOU Life, цей невеличкий девайс допоможе тримати все, що відбувається вдома, під повним контролем. Серед корисних функцій і характеристик камери:

  • Роздільна здатність 4МП, що дозволяє отримувати зображення високої якості і роздивитися найдрібніші деталі
  • Двосторонній аудіозв’язок, тобто можливість не тільки спостерігати, але й розмовляти з тим, хто знаходиться вдома
  • Фізичний датчик руху та реакція на аномальні звуки з миттєвим сповіщенням на телефон
  • Інфрачервона підсвітка, що дозволяє камері «бачити» вночі на відстань до 10 метрів
  • Можливість запису на карту пам’яті до 256 ГБ; на відеореєстратор (будь-який з підтримкою ONVIF, IMOU чи Dahua) або на хмару IMOU
  • Wi-Fi для безпровідного та LAN-порт підключення для провідного інтернету
  • Стильний компактний дизайн, можливість універсальної установки: на стіл, поличку, стелю або стіну

Камера встановлюється швидко й просто, так само легко підключається за допомогою IMOU Life. Тож у її власника є всі шанси відпочити на травневі зі спокійним серцем.

Штучний інтелект в реєстраторах NVR2000-I від Dahua

Лінійка мережевих реєстраторів NVR2000-I від Dahua – це серія доступних продуктів на 4-8-16 каналів. Для зберігання відео використовується 1 HDD диск об'ємом до 6 Тб. Крім стандартних рішень для запису архіву, в арсеналі даних моделей є система штучного інтелекту з алгоритмом глибокого навчання.

06-05-2021

UTEPO UTP3-GSW0802T-POE: незмінна стабільність сигналу

Пристрої для передачі сигналів, що забезпечують стабільну роботу мережі, незамінні при побудові систем сигналізації й відеоспостереження. Компанія UTEPO спеціалізується саме на таких продуктах, пропонуючи щоразу кращі рішення

30-04-2021

Приховати Читати далі