UTEPO UTP3-GSW0802T-POE: незмінна стабільність сигналу

Пристрої для передачі сигналів, що забезпечують стабільну роботу мережі, незамінні при побудові систем сигналізації й відеоспостереження. Компанія UTEPO спеціалізується саме на таких продуктах, пропонуючи щоразу кращі рішення.

Некерований 8-портовий PoE комутатор UTP3-GSW0802T-POE створений для використання у випадках, коли потрібна стабільність передачі сигналу й можливість підключення будь-яких камер.

Це ідеальне рішення при побудові систем відеоспостереження на великі відстані: на підприємствах, в готелях, навчальних закладах, великих магазинах, для побудови SMB-мереж тощо.

Пристрій має 8 портів з підтримкою PoE із загальним PoE-бюджетом 135 Вт, що дозволяє підключати до нього камери великої потужності. 2 RJ45-слоти дозволяють під’єднати комутатор до головного, або застосувати його для каскадного підключення.

Світч підтримує три види робочих режимів: за замовчуванням (звичайний), VLAN (кожен порт ізольований) та CCTV (підключення камер на довгу відстань, до 250 метрів).

Оснащений захистом від грози, перешкод сигналу і статики.

Має 8 світлодіодних цифрових трубок для відображення енергоспоживання PoE.

Штучний інтелект в реєстраторах NVR2000-I від Dahua

Лінійка мережевих реєстраторів NVR2000-I від Dahua – це серія доступних продуктів на 4-8-16 каналів. Для зберігання відео використовується 1 HDD диск об'ємом до 6 Тб. Крім стандартних рішень для запису архіву, в арсеналі даних моделей є система штучного інтелекту з алгоритмом глибокого навчання.

06-05-2021

Домашні камери IMOU: все під контролем

В будь-який час і з будь-якого місця побачити, що відбувається вдома, просто зазирнувши в телефон. Спостерігати за дитиною в сусідній кімнаті. Контролювати роботу прибиральниці або няні. Завжди бути в курсі, як там ведеться дідусю чи бабусі, які живуть окремо. Для цього призначена лінійка домашніх камер IMOU.

21-04-2021

Приховати Читати далі