RU

Політика конфіденційності

Ця Політика конфіденційності описує, як ТОВ «ВІАТЕК» (надалі також «Viatec» або «ми») обробляє персональні дані, які ви надаєте або збирає, коли ви використовуєте наше програмне забезпечення.

Наша служба складається з:

 1. нашого веб-сайту, розташованого за адресою viatec.ua
 2. мобільного додатку viatec

Будь ласка, знайдіть час, щоб прочитати наведене нижче, щоб дізнатися більше про наші методи інформування, зокрема про те, який тип персональних даних збираються, як Персональні дані використовуються та для яких цілей, кому ми розкриваємо Персональні дані та як ми захищаємо ваші Персональні дані .

Наша практика конфіденційності може відрізнятися залежно від країн, у яких ми працюємо, щоб відображати місцеву практику та юридичні вимоги («Застосовні закони про захист даних»). Відповідно до чинного законодавства про захист даних, ви можете мати право знати особу вашого «Контролера даних», тобто юридичної особи, яка визначає, чому та як обробляються ваші персональні дані.

У Viatec нашим найважливішим надбанням є наші відносини з нашою спільнотою користувачів. Ми прагнемо зберігати конфіденційність, цілісність і безпеку Персональних даних наших користувачів. Ми пишаємося нашою практикою конфіденційності та хочемо, щоб ви знали, як ми захищаємо вашу інформацію, яку ви надсилаєте або ми збираємо за допомогою нашого сервісу.

ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ МИ ЗБИРАЄМО

Інформація про обліковий запис. Коли ви реєструєтеся в обліковому записі Viatec, ми просимо вас надати персональні дані, такі як ваше ім’я, адреса електронної пошти та назва компанії.

Підтримка клієнтів. Ми можемо збирати Персональні дані через вашу комунікацію з нашою командою підтримки клієнтів. Будь ласка, переконайтеся, що у зв’язку з вашими запитами на підтримку не надаються конфіденційні персональні дані (наприклад, інформація про стан здоров’я, політичні чи релігійні переконання, інформація про неповнолітніх тощо).

Дані кліків. Ми та наші сторонні постачальники послуг можемо автоматично збирати певну інформацію з вашого пристрою або веб-браузера, коли ви використовуєте частини Служби (наприклад, Сайт та Мобільний застосунок), щоб допомогти нам зрозуміти використання, що вас цікавить та як надати Вам більш релевантний сервіс. Ми називаємо цю інформацію даними Clickstream Data. Це включає, наприклад, ідентифікатор мобільного пристрою або інший унікальний ідентифікатор, тип браузера та комп’ютера, дату і час доступу, попередню веб-сторінку, з якої ви перейшли, і сторінку, на яку ви переходите наступну після виходу з Сервісу, кожен наших сторінок, які ви відвідуєте, і як ви взаємодієте з нашим вмістом у рамках Сервісу. Дані Clickstream, які ми збираємо, зазвичай не ідентифікують вас як особу, яку можна ідентифікувати, але якщо це так, ми розглядатимемо їх як Персональні дані. Якщо у вашому браузері є режим «приватного перегляду», ви можете заблокувати надсилання цієї інформації до Viatec, але в деяких випадках це може вплинути на вашу здатність використовувати Службу. Ми називаємо цю інформацію даними програми. Крім того, коли програма автоматично перевіряє, чи доступна нова версія, номер поточної версії та унікальний номер програми надсилаються до Viatec. Унікальний номер програми потрібен для належної роботи програми, і його не можна вимкнути. Ми також збираємо інформацію, яку ви вводите в цю програму та інші програми у зв’язку з використанням. Крім того, певні програми містять функції, які використовуються для автоматичної передачі певного вмісту та інформації про ваше середовище, і ця інформація передається назад до Viatec і, якщо можливо, анонімізується, щоб більше не відображати або посилатися на окремого користувача, якого можна ідентифікувати. Це включає інформацію про обладнання, на якому було встановлено програму, кількість і типи пристроїв у вашому середовищі, інформацію про гарантію, пов’язану з пристроями у вашому середовищі, та інформацію про сервер. Якщо Персональні дані включені в це обладнання або включені в іншу інформацію, зібрану іншим додатком, наприклад, квиток на запит на обслуговування, вони можуть бути надіслані або іншим чином зібрані Viatec. Загалом ми використовуємо дані додатків, щоб краще зрозуміти, як використовуються програми, покращити функціональність програм і краще зрозуміти наших користувачів та їхні потреби. Деякі Додатки можуть включати програмне забезпечення від третіх сторін або розміщуються третіми сторонами, і якщо ви вирішили використовувати ці Програми, використання цих Додатків та зібраної ними інформації регулюється умовами та політикою конфіденційності цієї третьої сторони.

Інформація про оплату. Якщо ви вирішите оплачувати товари за допомогою Сервісу, вам може знадобитися надати Персональні дані нашим стороннім обробникам платежів, наприклад номер вашої кредитної картки.

ЯК І ЧОМУ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Ми збираємо інформацію, яка може включати персональні дані, тому що це допомагає нам забезпечити найкращий досвід користувача, який ми тільки можемо. Одним із наших основних переконань є те, що ми можемо досягти цієї мети лише з вашою допомогою та налаштувавши ваш досвід. Збір цієї інформації дає нам змогу надати вам зручну та точну інформацію про теми обговорення, які вас можуть цікавити, і надати вам своєчасну та актуальну інформацію про продукти та послуги що вам може знадобитися. Крім того, ця інформація допомагає нам своєчасно інформувати вас про останні оголошення про продукти та послуги, оновлення програмного забезпечення та інформацію про підтримку. Найголовніше, що ця інформація дозволяє нам налаштовувати роботу продукту з часом, оптимізувати Службу на основі ваших відгуків і того, як ви насправді використовуєте Службу. Точніше, ми використовуємо ваші Персональні дані такими способами:

Комунікації, пов’язані з Viatec. Ми використовуємо ваші Персональні дані, щоб зв’язуватися з вами щодо адміністративних повідомлень, повідомлень про програми, оновлення продуктів, пропозицій та акцій, а також загальних новин про Viatec та наших партнерів. Це повідомлення може бути у формі сповіщення або електронної пошти. Частота цього типу зв’язку залежить від типу сповіщення. Наприклад, сповіщення надходять у міру їх появи, тоді як наш інформаційний бюлетень, як правило, доставляється щомісяця.

Відгуки клієнтів. Час від часу ми можемо просити окремих користувачів взяти участь у відгуках клієнтів, розміщених на нашому веб-сайті. Ми ніколи не публікуємо ці відгуки без їх прямого дозволу. Будь-яка інформація, надана як частина цих відгуків, використовується виключно для цілей цих відгуків і не використовується в будь-який інший спосіб. Якщо ви хочете оновити або видалити свій відгук, ви можете зв’язатися з нами за адресою support@viatec.ua.

Пошукові системи. Деякі Персональні дані також можуть бути доступні через пошукові системи або подібні служби. Наприклад, якщо ви робите допис на одному з форумів нашої спільноти, інформація вашого профілю та вміст публікацій, які ви публікуєте, можуть бути доступні за допомогою пошуку Google. Ми вважаємо, що обробка, яку ми здійснюємо вище (або згадана в цій Політиці конфіденційності), є або:

 • необхідною для виконання контракту, стороною якого ви є (наприклад, коли ми надаємо вам запитувану Послугу);
 • необхідні для того, щоб ми на ваш запит вжили заходів для укладання такого договору (наприклад, коли ви робите запит про отримання від нас Послуг);
 • необхідні для цілей наших законних інтересів або інтересів третьої сторони і не переважають інтереси чи фундаментальні права та свободи будь-якого суб’єкта даних (наприклад, якщо ми хочемо надати клієнтам покращене обслуговування та підтримку, а також покращувати та розвивати наші продукти та послуги, а також ІТ-системи та процеси, що використовуються для підтримки таких продуктів та послуг, а також їх маркетингу та продажу); або
 • необхідні для виконання юридичних зобов'язань, яким ми підпорядковуємось. Наприклад, відповідно до чинного законодавства ми можемо бути зобов’язані:
  • забезпечувати та підтримувати технічні та організаційні заходи для захисту безпеки ваших даних;
  • розслідувати та повідомляти про будь-які (ймовірні) порушення цих технічних та організаційних заходів.
  • дотримуватися юридичних та нормативних зобов’язань, включаючи, але не обмежуючись, дотримання мінімальних термінів зберігання певних типів даних.

Якщо ми не вважаємо, що можемо покладатися на юридичну основу для обробки, яка викладена вище, ми запитаємо вашої згоди перед обробкою вашої інформації.

ЯК МИ ДІЛИМОСЯ ІНФОРМАЦІЄЮ

Постачальники послуг. Ми можемо використовувати сторонніх постачальників послуг, щоб допомогти нам надати частини Сервісу та покращити Сервіс. Наприклад, ми використовуємо сторонні служби для керування нашими маркетинговими кампаніями електронною поштою. Ця система зберігає ваше ім'я, адресу електронної пошти та дату, коли ви зареєструвалися. Коли ми використовуємо третіх сторін, щоб допомогти нам в обробці ваших персональних даних, ми вимагаємо, щоб вони дотримувалися відповідних заходів щодо конфіденційності та захисту даних і безпеки.

Дані потоку кліків. Ми можемо ділитися даними Clickstream із нашими сторонніми постачальниками послуг, щоб допомогти нам надавати та покращувати частини Служби, і коли ми робимо це, ми гарантуємо, що вони дотримуються належних заходів щодо конфіденційності та захисту даних та безпеки. Ми також ділимося даними про потоки кліків з нашими партнерами, наприклад постачальниками, які хочуть краще зрозуміти нашу базу користувачів і те, що їх цікавить, і які маркетингові матеріали можуть бути для них найбільш релевантними, але (як пояснюється в іншому місці цієї політики) ми гарантуємо, що будь-які Дані Clickstream, якими ми ділимося з нашими бізнес-партнерами, не ідентифікують вас як особу. Ми ділимося такими даними, щоб ваш досвід роботи з нашою Службою був налаштованим і найбільш відповідним вам і вашим потребам.

Дані програми. Ми можемо надавати дані додатка третім сторонам, якщо вони не ідентифікують жодну конкретну особу та не розголошують Персональні дані про вас чи ваших кінцевих користувачів (наприклад, ім’я когось із вашого підрозділу, який, можливо, подав запит на обслуговування). Ця інформація дозволяє нам і нашим рекламодавцям зрозуміти потреби та тенденції бізнес-технологій.

Маркетинг. Ми можемо поділитися фірмографічними даними та анонімною зведеною інформацією з третіми сторонами за межами Viatec, такими як рекламодавці та фірми з дослідження ринку, затверджені Viatec, для їх маркетингових і рекламних цілей. Наприклад, ми ділимося з рекламодавцями розбивкою нашої спільноти користувачів за розміром, віком і місцем розташування, а також, за певних обставин, назвами компаній, які представлені в нашій спільноті користувачів. Це дозволяє рекламодавцям намагатися охопити аудиторію, яка може бути зацікавлена ​​в їхніх продуктах або послугах. Коли ми надаємо цю інформацію, вона не ідентифікує вас окремо і не розголошує будь-яку вашу особисту інформацію.

Коли ви реєструєтесь на подію Viatec. Коли ви реєструєтесь на подію Viatec, наприклад, на вебінар, ми попросимо вашу згоду надати вашу контактну інформацію спонсору події, щоб він міг зв’язатися з вами з продуктами та послугами, які, на їхню думку, можуть бути цікаві для вас ви.

Відповідно до вимог законодавства та подібних відомостей. Ми залишаємо за собою право розкривати ваші Персональні дані відповідно до закону та коли ми вважаємо, що розкриття необхідно для захисту наших прав та/або для виконання судового розгляду, розпорядження суду або судового процесу, який обслуговується Сервісом. Ми також можемо ділитися Персональними даними третім сторонам за обмежених обставин, у тому числі для запобігання шахрайству чи неминучої шкоди та забезпечення безпеки нашої мережі та послуг.

Злиття, продаж або передача інших активів. Якщо ми беремо участь у злитті, придбанні, фінансуванні належної перевірки, реорганізації, банкрутстві, ліквідації, продажу наших активів або передачі послуг іншому постачальнику, ваша інформація може бути продана або передана як частина такої операції, як це дозволено законом. та/або контракт.

ВАШІ ПРАВА ТА ВАШ ВИБІР

Відповідно до чинного законодавства про захист даних ви можете мати право, у певних випадках, вимагати доступу до ваших персональних даних, які ми обробляємо, вимагати детальну інформацію про такі персональні дані, включаючи цілі та потенційних одержувачів цих даних, виправити або видалити такі Персональні дані, обмежити їх обробку або заперечити проти обробки ваших Персональних даних, а також вимагати копію ваших Персональних даних у стандартизованому форматі, щоб їх можна було надати іншим особам. Ви можете попросити нас або треті сторони припинити надсилати вам маркетингові повідомлення в будь-який час, перейшовши за посиланнями для відмови у будь-якому маркетинговому повідомленні, надісланому вам, або зв’язавшись з нами в будь-який час, використовуючи контактні дані, наведені нижче.

Ви також можете мати право подати скаргу до свого національного органу захисту даних або іншого державного органу, який регулює захист вашої особистої інформації.

Крім того, ви можете відмовитися надавати нам Персональні дані та/або відмовитися від файлів cookie у своєму браузері, але якщо ви це зробите (або якщо успішно заперечуєте проти обробки ваших Персональних даних нами, або успішно попросите видалити такі Персональні дані) Деякі, якщо не всі наші функції або послуги можуть не працювати належним чином.

Щоб скористатися цими правами, виконайте дії, наведені нижче, або зв’яжіться з нами електронною поштою за адресою support@viatec.ua або надішліть нам письмове повідомлення на ім’я Менеджера із захисту даних у Viatec.

Ми можемо отримувати доступ, зберігати та розкривати ваші Персональні дані, іншу інформацію облікового запису та вміст, у тому числі після припинення використання Сервісу, якщо ми вважаємо, що це потрібно або доречно для: виконання наших юридичних зобов’язань, вирішення спорів, відповіді на ваших запитів або захистити свої, наші чи чужі права, власність чи безпеку.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І БЕЗПЕКА ІНФОРМАЦІЇ

Використовуючи Сервіс або надаючи нам Персональні дані, ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо спілкуватися з вами в електронному вигляді щодо використання вами Сайту. Якщо ми дізнаємося про порушення системи безпеки, ми можемо спробувати повідомити вас в електронному вигляді, опублікувавши сповіщення на інформаційній панелі вашої домашньої сторінки або надіславши вам електронний лист. Ви можете мати законне право отримати це повідомлення в письмовій формі. Щоб отримати безкоштовне письмове повідомлення про порушення безпеки (або відкликати вашу згоду на отримання електронного сповіщення), повідомте нас за адресою support@viatec.ua.

МІЖНАРОДНІ КОРИСТУВАЧІ

Viatec. є українською компанією, яка обробляє Персональні дані на серверах в Україні та інших країнах. У деяких випадках ми можемо обробляти Персональні дані на сервері за межами вашої країни. Якщо ви приїжджаєте з Європейського Союзу чи інших регіонів із законами, що регулюють збір і використання даних, зверніть увагу, що, використовуючи наш Сайт, надаючи запит, скориставшись будь-яким сервісом або іншим чином надавши нам Персональні дані, ви експортуватиме Персональні дані за межі з ЄЕЗ до України.

Якщо ми несемо відповідальність за передачу ваших персональних даних за межі ЄЕЗ (і якщо ми зобов’язані це робити відповідно до чинного законодавства про захист даних), ми забезпечимо подібний рівень захисту, забезпечивши принаймні одну із гарантій, зазначених у застосовується застосовне європейське законодавство про захист даних, яке може включати:

 • ми передаємо ваші Персональні дані лише країнам, які Європейська Комісія вважає, що забезпечують належний рівень захисту персональних даних;
 • Якщо ми використовуємо певних постачальників послуг, ми можемо призначати їх на умовах, які відображають Типову угоду; або
 • Якщо ми використовуємо постачальників, що базуються в США, ми можемо передавати їм дані, якщо вони є частиною програми захисту конфіденційності ЄС-США, яка вимагає від них забезпечення аналогічного захисту особистих даних, якими поширюються Європа та США.

ЗБЕРЕЖЕННЯ ДАНИХ

У всіх інших випадках ваші Персональні дані будуть зберігатися Viatec протягом стільки часу, скільки буде необхідно для досягнення цілей, визначених у цій Політиці конфіденційності, і для дотримання мінімальних періодів зберігання відповідно до чинного законодавства. Якщо інше не зазначено в наших Умовах використання або не повідомлено вам у письмовій формі, ми зазвичай прагнемо не використовувати ці Персональні дані протягом 12 місяців після закінчення надання вам будь-якої Служби. Однак ви можете подати запит на попереднє видалення, зв’язавшись з нами електронною поштою за адресою support@viatec.ua або надіславши нам письмове повідомлення на ім’я Менеджера із захисту даних у Viatec.

САЙТИ ТРЕТІХ СТОРОНІВ

Майте на увазі, що інші веб-сайти, доступ до яких можна отримати через Службу, можуть збирати персональні дані про вас. Зверніть увагу, що політика конфіденційності цих сайтів може відрізнятися від політики Viatec. Viatec не несе відповідальності за політику конфіденційності та практику будь-якого пов’язаного веб-сайту. Ця Політика конфіденційності не охоплює інформаційну практику веб-сайтів третіх сторін, на які посилаються посилання на наш сайт. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з заявою про конфіденційність будь-якого веб-сайту, який ви можете відвідати.

Частини Служби можуть включати функції соціальних мереж, такі як кнопка «Подобається» у Facebook, і віджети, такі як кнопка «Карти Google» або інтерактивні міні-програми, які запускаються на Службі. Ці функції можуть збирати вашу IP-адресу та сторінку, яку ви відвідуєте на нашому сайті, і можуть встановити файл cookie, щоб функція працювала належним чином. Ці функції та віджети розміщуються сторонніми особами або розміщуються безпосередньо на Службі. Ваша взаємодія з цими функціями регулюється політикою конфіденційності компанії, яка їх надає.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ДІТЕЙ

Наш сервіс не призначений і не спрямований на осіб віком до 18 років, і ми свідомо не збираємо, не зберігаємо та не використовуємо Персональні дані дітей віком до 18 років. Будь-яка особа, яка надає свою інформацію Viatec через сторінку входу в обліковий запис для нових резидентів або будь-яку іншу частину Служби, заявляє для Viatec, що їй виповнилося 18 років. Якщо ви дізнаєтеся, що ваша дитина надала нам Персональні дані без вашої згоди, ви можете повідомити нас за адресою support@viatec.ua. Якщо ми дізнаємося, що ми зібрали будь-які Персональні дані дітей віком до 18 років, ми негайно вживемо заходів для видалення такої інформації та закриття облікового запису дитини.

ЗМІНИ ДО ЗАЯВИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Viatec може час від часу оновлювати цю Політику конфіденційності. Ми опублікуємо будь-які зміни до Політики конфіденційності на цій веб-сторінці, і переглянута версія набуде чинності після її опублікування. Коли ми істотно змінюємо цю Політику конфіденційності, на нашому сайті буде розміщено помітне повідомлення разом із оновленою цією Політикою конфіденційності до того, як зміни набувають чинності. Будь ласка, часто перевіряйте цю URL-адресу, щоб побачити останню версію цієї Політики конфіденційності.

ВІДГУК ТА ЗВ'ЯЗАТИСЯ ДЛЯ ПОДАЛЬШИХ ЗАПИТІВ

Якщо ви бажаєте скористатися будь-яким із ваших законних прав, зазначених у цій Політиці конфіденційності, або якщо у вас виникли питання щодо цієї Політики конфіденційності, будь ласка, зв'яжіться з Viatec за адресою Менеджера із захисту даних.

Якщо у вас є коментарі до будь-якої частини Служби або ідеї щодо її покращення, надішліть електронний лист на адресу support@viatec.ua. Зауважте, що таким чином ви також надаєте Viatec та третім сторонам дозвіл використовувати та включати ваші ідеї чи коментарі до Служби (або програмного забезпечення чи вмісту сторонніх розробників) без додаткової компенсації чи схвалення.

Каталог товаров

Каталог товаров

asdasd

Список отправленного оборудования

Корзина

Очистить
Войти в личный кабинет
Стать партнером

Заполните информацию, которую вы предоставляли при регистрации:

Что дает регистрация?

В Личном кабинете Вы сможете:

 • самостоятельно сформировать заказ на интересующее Вас оборудование;
 • видеть свои специальные цены непосредственно на сайте в каталоге продукции;
 • получать автоматические уведомления о поступлении интересующего Вас товара на склад
Форма регистрации
Форма восстановления пароля

Сравнение