UA

Hikvision

Сортування:

1 2 3 ... 94

Про бренд Hikvision

 

Компанія Hikvision є провідним світовим виробником якісного обладнання у сфері безпеки. Понад 30 років відомий бренд незмінно посідає лідируючі позиції на всесвітньому ринку систем відеоспостереження.

 

Головний офіс компанії Hikvision розташований у місті Ханчжоу в Китаї, а 46 регіональних представництв бренду розташовані по всьому світу: в Європі, Азії та Америці.

 

Сумарно, у штаб-квартирі та регіональних офісах працює близько 36 000 осіб, серед яких – 16 000 інженерів.

 

Науково-дослідний штат, який займається розробкою та впровадженням нових технологічних рішень, складається з 4000 осіб. Сьогодні продукція компанії має великий попит серед жителів понад 150 країн світу.

 

Незмінно висока якість продуктів та інноваційні технічні рішення сприяють тому, що в останні роки компанія займає лідируючі позиції серед відомих виробників систем безпеки різної складності та масштабів.

 

Крім того, Hikvision вже вісім років поспіль потрапляє до топового рейтингу A&S Security 50, до якого входять 50 провідних гравців світового ринку систем безпеки, і займає перше місце в номінації "Відеоспостереження".

 

Продукти

 

Серед сучасних розробок та інноваційних рішень компанії: великий асортимент камер для організації охоронного моніторингу, системи керування доступом, пожежні та охоронні сигналізації, різноманітні датчики та детектори, відеостіни, сучасна домофонія, цифрові відеосервери, плати відеозахоплення, гібридні та стандартні відеореєстратори.

 

У своїй роботі Hikvision використовує власні розробки у сфері технологій кодування зображення та аудіофайлів, обробки отриманої картинки та різноманітні способи збереження архівних даних.

 

На основі власних запатентованих алгоритмів та нових рішень у сфері безпеки провідний китайський виробник пропонує користувачам по всьому світу найсучасніші рішення стиснення файлів відеоспостереження формату H.264. Також, серед пріоритетів бренду-лідера – розвиток та впровадження прогресивних технологій обчислень «big-data» та «deep-learning».

 

Hikvision пропонує користувачам сучасні комплексні рішення для комерційних структур будь-якого рівня та масштабу, промислової автоматизації та роботизованої техніки, а також технологічні пристрої для організації моніторингу «розумний дім» та інших варіантів приватного використання.

 

Крім того, компанія розробила та представила на світовому ринку власні бренди EZVIZ та HiWatch.

 

Лінійка EZVIZ пропонує користувачам асортимент продукції у трьох основних нішах: розумний будинок, системи моніторингу та прогресивні екшн-пристрої. Бренд вигідно відрізняється від конкурентів великим асортиментом автономних відеокамер, які працюють без реєстратора. Зберігання даних у таких пристроях здійснюється на картах пам'яті SD або хмарних сервісах hikvision.

 

Ще один відомий суббренд виробника HiWatch вигідно відрізняється на тлі конкурентів ідеальним співвідношенням вигідної ціни і високої якості представленої техніки.

 

VIATEC є офіційним дистриб'ютором товарів hikvision в Україні та пропонує українським споживачам широкий вибір продукції hikvision в Україні за вигідними цінами.

 

Серед нашого асортименту, ви знайдете аналогові та IP моделі, які задовольнять усі потреби для організації надійної та ефективної системи безпеки.

 

Переваги

 

Серед основних переваг продукції компанії Hikvision:

 

• Стильний та компактний дизайн обладнання

• Широке розмаїття форм та конструкцій

• Прогресивний технологічний функціонал

• Широка сфера застосування

• Простота встановлення та використання

• Висока роздільна здатність та гарна передача кольорів

• Високий ступінь антивандального захисту, можливість експлуатації обладнання у найекстремальніших погодних умовах.

• Велика кількість додаткових опцій та інноваційних функцій

• Підтримка сучасних аналогових та цифрових систем безпеки

• Двосторонній аудіозв'язок із можливістю передачі голосових повідомлень

• Підключення за допомогою дротових та бездротових мереж через з'єднання з Wi-Fi

• Можливість зберігання даних на SD-картах та хмарних сервісах

• Швидка передача інформації різними каналами без втрати якості та чіткості картинки

• Наявність ІЧ-підсвічування для зйомки у темний час доби

• Широкі можливості відеоаналітики: детальний аналіз усіх отриманих даних, визначення руху, ідентифікація осіб, автомобільних номерів, транспортних засобів, здійснення стеження за об'єктами, що рухаються, та ін.

 

VIATEC вже 12 років є офіційним дистриб'ютором товарів hikvision в Україні та пропонує українським споживачам широкий вибір продукції hikvision в Україні за вигідними цінами.

 

Придбати hikvision, а також знайти детальний огляд моделей hikvision ви легко можете на нашому сайті.

 

Крім того, виробник пропонує широкий асортимент різноманітних аксесуарів, мережевих пристроїв, систем керування доступом.

 

Широкий ціновий діапазон офіціальної техніки дозволяє нам підібрати кожному користувачеві підібрати як потужне суперсучасне обладнання хіквіжн в Україні за вигідною вартістю для організації масштабних охоронних систем, так і доступні бюджетні моделі для приватного використання.

 

Hikvision безперервно модернізує та оновлює всю свою продукцію та регулярно випускає новинки з додатковими функціями та корисними опціями. У нашому портфелі ви зможете знайти найактуальніші моделі.

 

Завдяки численним перевагам, високій якості та надійності техніки, вже багато років компанія Hikvision у Києві та по всій території України займає лідируючі позиції серед виробників у сфері безпеки.

 

Клієнти хіквіжн повністю задоволені системами безпеки, організованими за допомогою обладнання бренду. Про це свідчать численні позитивні відгуки та високий рівень довіри компанії Hikvision.

Каталог товарів

Каталог товарів

asdasd

Перелік відправленого обладнання

Кошик

Очистити
Увійти в особистий кабінет
Стати партнером

Заповніть інформацію, яку ви надавали при реєстрації:

Що дає реєстрація?

В Особистому кабінеті Ви зможете:

  • самостійно сформувати замовлення на обладнання, що Вас цікавить;
  • бачити свої спеціальні ціни безпосередньо на сайті в каталозі продукції;
  • отримувати автоматичні повідомлення про надходження товару, що Вас цікавить, на склад
Форма реєстрації
Скидання пароля

Порівняння