Фильтр

Передача сигналу

Сортування:

  • В наявності
    1.25Гб комплект SFP модулів (Rx / Tx)
    S-35LC20D (S-3553LC20D)

    1.25Гб комплект SFP модулів (Rx / Tx)

    Артикул: 99-00002336

    Характеристики

    Комплект одномодових оптичний модулів SFP (Rx / Tx); Що включає в себе S-35LC20D (1310 / 1550nm) і S-53LC20D (1550 / 1310nm); Швидкість передачі: 1.25Гб / с; Відстань до 20 км.
  • В наявності
    1.25Гб модуль SFP, приймач (RX)
    SFP-1.25G-20KM-RX

    1.25Гб модуль SFP, приймач (RX)

    Артикул: 00000001684

    Характеристики

    Одномодовий оптичний модуль приймач SFP (1.25Гб / с.); Довжина хвилі 1550 / 1310nm. Швидкість передачі: 1.2 Gbps, відстань передачі: 20 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з TX.
  • В наявності
    1.25Гб модуль SFP, передачтік (TX)
    SFP-1.25G-20KM-TX

    1.25Гб модуль SFP, передачтік (TX)

    Артикул: 00000001034

    Характеристики

    Одномодовий оптичний модуль передавач SFP (1.25Гб / с.); Довжина хвилі 1310 / 1550nm; Швидкість передачі: 1.25Гб / с; Відстань передачі: 20 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з RX.
  • В наявності
    Конвертер сигналу (передавач)
    DH-LR1002-1ET

    Конвертер сигналу (передавач)

    Артикул: 00-00000313

    Характеристики

    Передавач (LR1002-1ET). Призначений для перетворення сигналу з інтерфейсу BNC в інтерфейс RJ45, підтримує передачу живлення на великі відстані по коаксіальному кабелю.
  • В наявності
    Конвертер сигналу (приймач)
    DH-LR1002-1EC

    Конвертер сигналу (приймач)

    Артикул: 00-00000312

    Характеристики

    Приймач (LR1002-1EC). Призначений для перетворення сигналу з інтерфейсу RJ45 в інтерфейс BNC, підтримує передачу живлення на великі відстані по коаксіальному кабелю.
  • В наявності
    155М одномодовий оптичний модуль SFP на два волокна
    SFP-155M-20KM

    155М одномодовий оптичний модуль SFP на два волокна

    Артикул: 99-00000761

    Характеристики

    Одномодовий оптичний модуль SFP на два волокна. Швидкість передачі: 155Мб / с; Довжина хвилі: 1310nm; Дальність передачі: 20км;
  • В наявності
    оптичний модуль SFP 1.25G
    S-31DLC20D

    оптичний модуль SFP 1.25G

    Артикул: 99-00003359

    Характеристики

    S-31DLC20D - це трансивер SFP 1,25 Гбіт / с з двоволоконним роз'ємом LC 1310 нм для одномодових волоконно-оптичних з'єднань довжиною до 20 км з DDMI.
  • В наявності
    Конвертер, SFP модуль з роз'ємом RJ-45
    SFP-T

    Конвертер, SFP модуль з роз'ємом RJ-45

    Артикул: 10000000400

    Характеристики

    1.25Гб / с SFP модуль з роз'ємом RJ-45. Швидкість передачі 1 Гб / с, відстань передачі 100 м.
  • В наявності
    1.25Гб одномодовий оптичний модуль SFP на два волокна
    SFP-1.25G-20KM

    1.25Гб одномодовий оптичний модуль SFP на два волокна

    Артикул: 00000001037

    Характеристики

    Одномодовий оптичний модуль SFP на два волокна. Швидкість передачі: 1.25Гб / с; Довжина хвилі: 1310nm; Дальність передачі: 20км;
  • В наявності
    1.25Гб модуль SFP, приймач (RX)
    DH-PFT3970

    1.25Гб модуль SFP, приймач (RX)

    Артикул: 99-00000954

    Характеристики

    Одномодовий оптичний модуль приймач SFP (1.25Гб / с.); Довжина хвилі 1550 / 1310nm
  • В наявності
    1.25Гб модуль SFP передавач (TX)
    DH-PFT3960

    1.25Гб модуль SFP передавач (TX)

    Артикул: 99-00000953

    Характеристики

    Одномодовий оптичний модуль передавач SFP (1.25Гб / с.); Довжина хвилі 1310 / 1550nm.
  • Закінчується
    155M комплект SFP модулів (Rx / Tx)
    SFP-155M-20KM-TX/RX

    155M комплект SFP модулів (Rx / Tx)

    Артикул: 99-00001575

    Характеристики

    Комплект одномодових оптичних SFP модулів, що включає в себе SFP-155M-20KM-TX (1310 / 1550nm) і SFP-155M-20KM-RX (1550 / 1310nm). Швидкість передачі: 155Мбіт / с; Відстань передачі: 20 км.
  • Закінчується
    Конвертер сигналу (приймач)
    DS-1H05-R

    Конвертер сигналу (приймач)

    Артикул: 99-00001279

    Характеристики

    Конвертер сигналу (приймач), забезпечує прийом аналогового або IP сигналу по коаксіальному кабелю. Відстань до 500 м. Вхід: BNC, Вихід: RJ45 / BNC; Живлення: DC 12В / 5Вт; 80x96x27 мм
  • Закінчується
    Конвертер сигналу c PoE (передавачі)
    DS-1H05-T/E

    Конвертер сигналу c PoE (передавачі)

    Артикул: 99-00000378

    Характеристики

    Конвертер сигналу (передавач) c PoE, забезпечує передачу аналогового або IP сигналу по коаксіальному кабелю. Відстань до 500 м. Вхід: BNC, Вихід: RJ45 / BNC; Живлення: DC 12В / 5Вт; 80x96x27 мм
  • Закінчується
    Оптичний модуль SFP
    MINI-GBIC-LX-SM1310

    Оптичний модуль SFP

    Артикул: 99-00008425

    Характеристики

    Ruijie Mini-GBIC-LX-SM1310 – оптичний модуль форм-фактора SFP з роз'ємом LC. Забезпечує передачу даних швидкості до 1 Гбіт/с при довжині хвилі 1310 nm. Призначений до роботи з одномодовим оптичним волокном на відстані до 10 км.
  • Закінчується
    Оптичний модуль SFP+
    XG-SFP-SR-MM850

    Оптичний модуль SFP+

    Артикул: 99-00008426

    Характеристики

    Ruijie XG-SFP-SR-MM850 – оптичний модуль форм-фактору SFP+ з роз'ємом LC. Забезпечує передачу даних швидкості до 10 Гбіт/с при довжині хвилі 850 nm. Призначений для роботи з багатомодовим оптичним волокном на відстані до 300 м.

  • Закінчується
    Оптичний модуль SFP+
    XG-SFP-LR-SM1310

    Оптичний модуль SFP+

    Артикул: 99-00008427

    Характеристики

    Ruijie XG-SFP-LR-SM1310 – оптичний модуль форм-фактору SFP+ з роз'ємом LC. Забезпечує передачу даних швидкості до 10 Гбіт/с при довжині хвилі 1310 nm. Призначений до роботи з одномодовим оптичним волокном на відстані до 10 км.
  • В наявності 9 шт
    10Гб комплект SFP модулів (Rx / Tx)
    SFP-10G-20KM-TX/RX

    10Гб комплект SFP модулів (Rx / Tx)

    Артикул: 99-00001582

    Характеристики

    Комплект одномодових оптичних SFP модулів, що включає в себе SFP-10G-20KM-TX (1270 / 1330nm) і SFP-10G-20KM-RX (1330 / 1270nm). Швидкість передачі: 10 Гбіт / с; Відстань передачі: 20 км.
  • В наявності 9 шт
    Медіаконвектор (1550TX&1310RX, 10/100/1000, 20км SC)
    TelStream MC-218/320SC 

    Медіаконвектор (1550TX&1310RX, 10/100/1000, 20км SC)

    Артикул: 99-00010201

    Характеристики

    Медіаконвертори Telstream MC-218 /хх20SC застосовуються для перетворення інтерфейсів Ethernet 10/100/1000 Base-TX (вита пара) і Gigabit Ethernet 1000Base-FX (волоконно-оптичний кабель). Дуплексна передача ведеться по одному волокну, на довжинах хвиль 1310 і 1550нм на відстань до 20 км, що забезпечує більшу гнучкість і нижчу собівартість, тому що використовується тільки одне оптичне волокно замість двох.

  • В наявності 9 шт
    Медіаконвектор (1310TX&1550RX, 10/100/1000, 20км SC)
    TelStream MC-218/320SC

    Медіаконвектор (1310TX&1550RX, 10/100/1000, 20км SC)

    Артикул: 99-00010200

    Характеристики

    Медіаконвертори Telstream MC-218 /хх20SC застосовуються для перетворення інтерфейсів Ethernet 10/100/1000 Base-TX (вита пара) і Gigabit Ethernet 1000Base-FX (волоконно-оптичний кабель). Дуплексна передача ведеться по одному волокну, на довжинах хвиль 1310 і 1550нм на відстань до 20 км, що забезпечує більшу гнучкість і нижчу собівартість, тому що використовується тільки одне оптичне волокно замість двох.

  • В наявності 4 шт
    10G одномодовий Двоволоконні оптичний модуль SFP
    SFP-10G-10KM

    10G одномодовий Двоволоконні оптичний модуль SFP

    Артикул: 99-00001581

    Характеристики

    Одномодовий оптичний модуль SFP. Швидкість передачі: 10Гбіт / с; Довжина хвилі: TX 1310 нм; Дальність передачі: 10 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з SFP модулем RX.
  • В наявності 3 шт
    Оптичний модуль SFP
    MINI-GBIC-SX-MM850

    Оптичний модуль SFP

    Артикул: 99-00008424

    Характеристики

    Ruijie Mini-GBIC-SX-MM850 – оптичний модуль форм-фактора SFP з роз'ємом LC. Забезпечує передачу даних швидкості до 1 Гбіт/с при довжині хвилі 850 nm. Призначений для роботи з багатомодовим оптичним волокном на відстані до 550 м.
  • В наявності 3 шт
    Медiаконвертор (1550TX&1310RX, 10/100, 20км SC)
    TelStream MC-118/520SC 

    Медiаконвертор (1550TX&1310RX, 10/100, 20км SC)

    Артикул: 99-00010199

    Характеристики

    Медіаконвертери марки TelStream MC-118 використовуються для перетворення інтерфейсів Ethernet 10/100Base-TX (вита пара) та Fast Ethernet 100Base-FX (волоконно-оптичний кабель). Дуплексна передача ведеться по одному волокну, використовуючи хвильове мультиплексування, на довжинах хвиль 1310 і 1550нм на відстань до 20 км, що забезпечує більшу гнучкість і нижчу собівартість, тому що використовується тільки одне оптичне волокно замість двох. Медіаконвертери випускаються для одномодових волоконно-оптичних кабелів із роз'ємами SC/UPC.
  • В наявності 3 шт
    Медiаконвертор (1310TX&1550RX, 10/100, 20км SC)
    TelStream MC-118/320SC 

    Медiаконвертор (1310TX&1550RX, 10/100, 20км SC)

    Артикул: 99-00010198

    Характеристики

    Медіаконвертери марки TelStream MC-118 використовуються для перетворення інтерфейсів Ethernet 10/100Base-TX (вита пара) та Fast Ethernet 100Base-FX (волоконно-оптичний кабель). Дуплексна передача ведеться по одному волокну, використовуючи хвильове мультиплексування, на довжинах хвиль 1310 і 1550нм на відстань до 20 км, що забезпечує більшу гнучкість і нижчу собівартість, тому що використовується тільки одне оптичне волокно замість двох. Медіаконвертери випускаються для одномодових волоконно-оптичних кабелів із роз'ємами SC/UPC.

Перелік відправленого обладнання

Кошик

Очистити
Увійти в особистий кабінет
Стати партнером

Заповніть інформацію, яку ви надавали при реєстрації:

Що дає реєстрація?

В Особистому кабінеті Ви зможете:

  • самостійно сформувати замовлення на обладнання, що Вас цікавить;
  • бачити свої спеціальні ціни безпосередньо на сайті в каталозі продукції;
  • отримувати автоматичні повідомлення про надходження товару, що Вас цікавить, на склад
Форма реєстрації
Скидання пароля

Порівняння

Наявність по складам