UA

Фильтр

Передача сигналу

Сортування:

  • В наявності
    1.25Гб комплект SFP модулів (Rx / Tx)

    99-00002336

    2 709 грн з ПДВ

    Характеристики

    • Метод роботи Двунаправленная передача по одному волокну
    • Макс. пропускна спроможність 1.25 Гб / с
    • Відстань передачі 20км
    • Порти (вихід) ЛЗ
    • Довжина хвилі S-35LC20D TX 1310 / 1550nm / S-53LC20D RX 1550 / 1310nm
    • Блискавкозахист ESD
    • Робоча температура -40 ° С до 70 ° С
    • Потужність споживання 1Вт
    • Вологість 0% - 95% RH
    • Вага 15г
  • В наявності
    1.25Гб модуль SFP, приймач (RX)

    00000001684

    894 грн з ПДВ

    Характеристики

    • Метод роботи Двунаправленная передача по одному волокну
    • Потужність споживання 1Вт
    • Макс. пропускна спроможність 1.25 Гб / с
    • Відстань передачі 20км
    • Довжина хвилі 1550 / 1310nm
    • Блискавкозахист ESD
    • Робоча температура 0 ° С до + 70 ° С
    • Вологість 0% ~ 95% RH
    • Вага 17
    • Розміри 55х13х6 мм
  • В наявності
    1.25Гб модуль SFP, передачтік (TX)

    00000001034

    894 грн з ПДВ

    Характеристики

    • Метод роботи Двунаправленная передача по одному волокну
    • Потужність споживання 1Вт
    • Макс. пропускна спроможність 1.25 Гб / с
    • Відстань передачі 20км
    • Довжина хвилі 1310nm
    • Блискавкозахист ESD
    • Робоча температура 0 ° С до + 70 ° С
    • Вологість 0% ~ 95% RH
    • Вага 17г
    • Розміри 55х13х6 мм
  • В наявності
    155М одномодовий оптичний модуль SFP на два волокна

    99-00000761

    420 грн з ПДВ

    Характеристики

    • Метод роботи Одноволоконного пристрій прийому / передачі випромінює на одній довжині хвилі, а приймає на інший
    • Потужність споживання 1Вт
    • Макс. пропускна спроможність 155Мб / с
    • Відстань передачі Одномодовий: 20км; Мультимодових: 2км
    • Довжина хвилі 1310nm
    • Блискавкозахист ESD
    • Робоча температура 0 ° С до + 70 ° С
    • Вологість 0% ~ 90% RH
    • Вага 17г
    • Розміри 55х13х6 мм
  • В наявності
    Модуль

    99-00011367

    342 грн з ПДВ

    Характеристики

    • Порти (вихід) LC
    • Потужність споживання 3.3 В
    • Макс. пропускна спроможність 1.25 Гбіт/с; 1.063 Гбіт/с
    • Відстань передачі 3 км
    • Довжина хвилі передачі / прийому: 1310nm / 1550nm
    • Робоча температура 0 ... +70 ° C
  • В наявності
    оптичний модуль SFP 1.25G

    99-00003359

    976 грн з ПДВ

    Характеристики

    • Метод роботи Двонаправлена передача по одному волокну
    • Порти (вихід) LC
    • Макс. пропускна спроможність 1.25 Гб/с
    • Відстань передачі 20Км
    • Довжина хвилі 1310 нм
    • Робоча температура -40°С - 70°С
  • В наявності
    1.25Гб одномодовий оптичний модуль SFP на два волокна

    00000001037

    578 грн з ПДВ

    Характеристики

    • Метод роботи Одноволоконного пристрій прийому / передачі випромінює на одній довжині хвилі, а приймає на інший
    • Потужність споживання 1Вт
    • Макс. пропускна спроможність 1.25 Гб / с
    • Відстань передачі 20км
    • Довжина хвилі 1310nm
    • Блискавкозахист ESD
    • Робоча температура 0 ° С до + 70 ° С
    • Вологість 0% ~ 90% RH
    • Вага 17г
    • Розміри 55х13х6 мм
  • В наявності
    Модуль

    99-00011369

    342 грн з ПДВ

    Характеристики

    • Порти (вихід) LC
    • Потужність споживання 3.3 В
    • Макс. пропускна спроможність 1.25 Гбіт/с; 1.063 Гбіт/с
    • Відстань передачі 3 км
    • Довжина хвилі передачі/прийому: 1550nm / 1310nm
    • Робоча температура 0 ... +70 ° C
  • В наявності
    Гігабітний оптичний модуль

    99-00010949

    2 240 грн з ПДВ

    Характеристики

    • Метод роботи SFP LC
    • Макс. пропускна спроможність 1 Гбіт/с
    • Відстань передачі 20 км
    • Довжина хвилі відправка 1310 та 1550нм прийом
  • В наявності
    Медіаконвертер

    99-00019454

    1 589 грн з ПДВ

    Характеристики

    • Порти (вхід) 1 х SFP 1.25 Gbit
    • Порти (вихід) 1 х 10/100/1000 Ethernet
    • Потужність споживання 3 Вт
    • Протоколи PoE 802.3af/at
    • Робоча температура -40C - +70C
    • Розміри 185x85x30 мм
  • Закінчується
    оптичний модуль SFP

    99-00013159

    702 грн з ПДВ

    Характеристики

    • Метод роботи SFP MM
    • Порти (вхід) LC UPC
    • Порти (вихід) LC UPC
    • Макс. пропускна спроможність 1.25G
    • Відстань передачі 550 м
    • Довжина хвилі 850nm
    • Робоча температура -40 - +85C
  • Закінчується
    1.25Гб / с SFP модуль з роз'ємом RJ-45

    99-00002335

    1 172 грн з ПДВ

    Характеристики

    • Метод роботи двунаправленная передача
    • Порти (вихід) RJ45 (10/100 / 1000M)
    • Макс. пропускна спроможність 1.25 Гб / с
    • Відстань передачі до 100 метрів
    • Блискавкозахист ESD
    • Потужність споживання 1Вт
    • Робоча температура 0 ° C до + 85 °
    • Вологість 0% ~ 90% RH
    • Вага 15г
  • Закінчується
    Модуль

    99-00011370

    342 грн з ПДВ

    Характеристики

    • Порти (вихід) SC
    • Потужність споживання 3.3 В
    • Макс. пропускна спроможність 1.25 Гбіт/с; 1.063 Гбіт/с
    • Відстань передачі 3 км
    • Довжина хвилі передачі/прийому: 1550nm / 1310nm
    • Робоча температура 0 ... +70 ° C
  • В наявності 9 шт
    Оптичний модуль SFP

    99-00008425

    1 759 грн з ПДВ

    Характеристики

    • Метод роботи SFP LC
    • Макс. пропускна спроможність 1 Гбіт/с
    • Відстань передачі 10 км
    • Довжина хвилі 1310 nm
  • В наявності 9 шт
    Гігабітний оптичний модуль

    99-00010950

    2 240 грн з ПДВ

    Характеристики

    • Метод роботи SFP LC
    • Макс. пропускна спроможність 1 Гбіт/с
    • Відстань передачі 20 км
    • Довжина хвилі відправка 1550нм та 1310нм прийом
  • В наявності 8 шт
    Оптичний модуль SFP+

    99-00008427

    4 899 грн з ПДВ

    Характеристики

    • Метод роботи SFP LC
    • Макс. пропускна спроможність 10 Гбіт/с
    • Відстань передачі 10 км
    • Довжина хвилі 1310 nm
  • В наявності 8 шт
    Модуль

    99-00011368

    342 грн з ПДВ

    Характеристики

    • Порти (вихід) SC
    • Потужність споживання 3.3 В
    • Макс. пропускна спроможність 1.25 Гбіт/с; 1.063 Гбіт/с
    • Відстань передачі 3 км
    • Довжина хвилі передачі/прийому: 1310nm / 1550nm
    • Робоча температура 0 ... +70 ° C
  • В наявності 8 шт
    Модуль SFP

    99-00016875

    568 грн з ПДВ

    Характеристики

    • Метод роботи одномодове (SM) LC
    • Макс. пропускна спроможність 155 Мбіт/с
    • Довжина хвилі 1310 нм , 1550 нм
  • В наявності 7 шт
    10Гб комплект SFP модулів (Rx / Tx)

    99-00001582

    12 357 грн з ПДВ

    Характеристики

    • Метод роботи Двунаправленная передача по одному волокну
    • Потужність споживання 1Вт
    • Макс. пропускна спроможність 10 Гбіт / с
    • Відстань передачі 20 км
    • Порти (вихід) ЛЗ
    • Довжина хвилі SFP-10G-20KM-TX (1270 / 1330nm) / SFP-10G-20KM-RX (1330 / 1270nm)
    • Блискавкозахист ESD
    • Робоча температура -5 ° С - + 70 ° С
    • Вологість 0% - 90% RH
    • Вага 17 г
  • В наявності 4 шт
    Конвертер сигналу (приймач)

    99-00001279

    4 251 грн з ПДВ

    Характеристики

    • Порти (вхід) 1x BNC
    • Порти (вихід) 1x RJ45, 1x BNC
    • Потужність споживання 5Вт
    • Робоча температура -10 ℃ ~ 55 ℃
    • Вологість 10% ~ 90% RH
    • Живлення DC 12В
    • Розміри 80х27х96 мм
  • В наявності 4 шт
    Модуль SFP

    99-00016876

    568 грн з ПДВ

    Характеристики

    • Метод роботи SC
    • Макс. пропускна спроможність 1.25 Гб\с
    • Відстань передачі 20 км
    • Довжина хвилі 1550
  • В наявності 3 шт
    10G одномодовий Двоволоконні оптичний модуль SFP

    99-00001581

    2 357 грн з ПДВ

    Характеристики

    • Метод роботи Одномодовое Двоволоконні пристрій прийому / передачі
    • Макс. пропускна спроможність 10 Гбіт / с
    • Відстань передачі 10 км
    • Порти (вихід) duplex LC
    • Довжина хвилі 1310 нм
    • Блискавкозахист ESD
    • Робоча температура -5 ° С - + 70 ° С
    • Вологість 0% - 90% RH
    • Потужність споживання 1Вт
    • Вага 17 г
  • В наявності 3 шт
    Оптичний модуль SFP

    99-00008424

    1 569 грн з ПДВ

    Характеристики

    • Метод роботи SFP LC
    • Макс. пропускна спроможність 1 Гбіт/с
    • Відстань передачі 550 м
    • Довжина хвилі 850 nm
  • В наявності 2 шт
    Конвертер сигналу (передавач)

    00-00000313

    1 320 грн з ПДВ

    Характеристики

    • Порти (вхід) 1x BNC
    • Порти (вихід) 1x RJ45 10/100 Мбіт / с
    • Потужність споживання 2Вт
    • Макс. пропускна спроможність RG59: 400м: 100Мб / с / 1000м: 10 Мб / с;
    • Протоколи PoE IEEE802.3af, IEEE802.3at
    • Мережеві стандарти IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x
    • Блискавкозахист Загальний режим 4KV, Диференціальний режим 2KV
    • Робоча температура -30 ℃ ~ 65 ℃
    • Вологість 5% ~ 95%
    • Вага 61г

Каталог товарів

Каталог товарів

asdasd

Перелік відправленого обладнання

Кошик

Очистити
Увійти в особистий кабінет
Стати партнером

Заповніть інформацію, яку ви надавали при реєстрації:

Що дає реєстрація?

В Особистому кабінеті Ви зможете:

  • самостійно сформувати замовлення на обладнання, що Вас цікавить;
  • бачити свої спеціальні ціни безпосередньо на сайті в каталозі продукції;
  • отримувати автоматичні повідомлення про надходження товару, що Вас цікавить, на склад
Форма реєстрації
Скидання пароля

Порівняння

Наявність по складам