Підвищення ефективності бізнесу клієнтів - наша основна задача
about us

Про компанію

Безпека — задача, з якою стикаються багато компаній і приватні особи. Організувати обмежений доступ на територію, цілодобове відеоспостереження, змонтувати системи оповіщення — дуже затребувані в наші дні запити. І щоб запропонувати своїм клієнтам якісне обладнання та гідний сервіс, зберігаючи доступні ціни, в першу чергу важливо знайти надійного партнера.

Сьогодні системи відеоспостереження та контролю доступу в Україні поставляють багато фірм, але компанії « Віатек » завжди є чим зацікавити кожного, хто прагне отримувати максимальні переваги при розумних вкладеннях.

Ексклюзивна пропозиція від «Віатек»

«Віатек» — це компанія, яка однією з перших представила на українському ринку системи безпеки і відеоспостереження провідних зарубіжних виробників. Сьогодні ми зберігаємо лідируючі позиції серед оптових постачальників, розширюючи асортимент продукції українськими брендами і пропонуючи кращі умови співпраці.

Основний напрямок нашої діяльності — поставка обладнання для відеоспостереження і контролю доступу. Для цього ми:

  • є офіційним дистриб'ютором продукції відомих брендів Dahua та Hikvision в Україні; також представляємо продукцію UTEPO, Scene Electronics, Western Digital, Twist та ін.
  • беремо участь в українських і міжнародних семінарах і аналізуємо досвід застосування різних технологій;
  • відстежуємо технологічні новинки і впроваджуємо їх на українському ринку;
  • практикуємо індивідуальний підхід для задоволення потреб кожного клієнта.

Устаткування, якому можна довіряти

Серед десятків марок обладнання для забезпечення безпеки об'єктів сьогодні яскраво виділяються Dahua та Hikvision.

Dahua — це найбільший в світі виробник IP-камер з розширеними функціями, наприклад, зйомки при слабкому освітленні, інтеграції з Android, бездротовими модулями зв'язку і т. д. Особливо міцні корпусу вуличних моделей, передача звуку і інші можливості камер дозволяють обладнати будь-які об'єкти надійними і простими у використанні системами безпеки.

Бренд Hikvision виробляє відеореєстратори, сервери, камери і додаткові пристрої до них, використовуючи власні розробки. Устаткування постійно вдосконалюється, а ПЗ до нього регулярно оновлюється, що дає можливість користувачам отримувати новітні технології для забезпечення максимальної безпеки.

Будучи ексклюзивним представником цих брендів в Україні, компанія «Віатек» пропонує найсучасніше обладнання в повному асортименті за доступними цінами. Ми не просто продаємо продукцію цих брендів, а й допомагаємо використовувати її максимально ефективно, навчаючи фахівців і знайомлячи їх з принципами роботи та можливостями техніки.

Продаж обладнання з комплексною підтримкою

Отримати сучасні системи безпеки і відеоспостереження в Україні не складно. Для цього вам знадобиться всього лише зв'язатися з нами. Досвідчені фахівці підготують проект і підберуть ефективне оснащення відповідно до поставлених завдань. На вибір ми запропонуємо камери відеоспостереження, замки, домофони, пристрої передачі сигналів і допоміжні елементи імпортного або українського виробництва, в комплексі і окремо. В результаті об'єкти будуть оснащені сучасними засобами захисту від несанкціонованого доступу, крадіжок, зломів, вандалізму та інших неприємностей, а ми продовжимо співпрацю всебічною підтримкою. Це навчання ваших співробітників роботі з системами безпеки, оперативну технічну підтримку, гарантійне і післягарантійне обслуговування, а також ремонт і заміна елементів при необхідності.

Покладаючись на професійний досвід і великий асортимент компанії «Віатек», нам довіряють безпеку тисяч об'єктів в Києві і регіонах України. Ми цінуємо довіру клієнтів і беззастережно виправдовуємо її. Тепер і ви можете знайти надійного партнера для забезпечення безпеки будь-якого об'єкта. Зв'яжіться з нами і отримаєте краще сучасне обладнання на вигідних умовах!