Турнікети Hikvision для бізнесу

Турнікети Hikvision для бізнесу

Бізнес вимагає безпеки й порядку. Якщо питання безпеки прийнято вирішувати за допомогою систем сигналізації та відеоспостереження, то в разі, коли доводиться мати справу з великим потоком людей, на допомогу бізнесам і підприємствам приходять системи контролю у вигляді турнікетів.

Використання бар'єрних рішень має чимало переваг, серед яких:

Обмеження доступу

Відеоспостереження допомагає дізнатися подробиці події або відлякати злочинця, а за допомогою бар'єрів можна просто-напросто не допустити його до своєї власності. Ви отримуєте можливість надати доступ тільки авторизованим особам, сконцентрувавши увагу на гостях та людях, що проходять повз.

Контроль і облік

Турнікет можна запрограмувати на доступ певному числу осіб, а також ідентифікувати доступ за датою та часом. Дані про всі візити зберігаються в журналі, що дозволяє вести облік і точно знати, хто і коли проходив бар'єр.

Дизайн і естетика

Ваших гостей і клієнтів зустрічає прохідний пункт. Сучасний дизайн турнікетів, виконаних з полірованої нержавіючої сталі і гладкого пластику, забезпечить хороше враження.

Турнікетні бар'єри від Hikvision

Hikvision пропонує кілька видів турнікетів з різними формами прохідного стримування. Всі вони мають універсальне застосування, дозволяють організовувати потік гостей і вести облік відвідувань. Головні переваги турнікетів Hikvision:

• Висока швидкість проходу

• Швидка і точна аутентифікація

• Варіативність засобів аутентифікації

• Зручне налаштування

Схема збірки передбачає можливість організації декількох проходів в необхідному порядку. Залежно від серії, в турнікеті може бути встановлено до 24 пар ІЧ датчиків, а швидкість проходу може становити до 60 осіб на хвилину. Термін безвідмовної роботи складає близько 6 мільйонів спрацьовувань.

Можливість підключення модулів аутентифікації по обличчю дозволяє організувати прохід безконтактно. Швидкість визначення особи становить всього 0,2 секунди, а самі фото для реєстрації можна зробити і завантажити безпосередньо на терміналі. При цьому система буде захищена від можливих фальсифікацій особистості за допомогою фотографії або маски.

Корпус турнікетів виготовлений зі стійкої до корозії нержавіючої сталі марки SUS304 товщиною до 2 мм.

 

Новий модельний ряд автоматичних турнікетів DS-K3G501

Турнікети модельного ряду DS-K3G501 доцільно використовувати на фабриках і заводах, в приміщеннях аеропортів і залізничних станцій, будівлях готелів та медичних установ, а також в офісах, університетах або житлових комплексах.

Продумана конструкція забезпечує швидкий прохід зі швидкістю до 35 осіб на хвилину.

При використанні додаткових модулів авторизації можна отримати наступний список варіантів доступу: карта, QR код, відбиток пальця, обличчя.

У програмі турнікета може зберігатися до 60 000 карт і 180 000 подій.

Модель трипода запобігає можливості одночасного проходу кількох людей.

У разі надзвичайної ситуації бар'єр автоматично відключається і звільняє прохід.

Для передзамовлення турнікетів Hikvision з’вяжіться, будь ласка, з вашим менеджером VIATEC.

Список відправленого обладнання

Кошик

Очистити
Увійти в особистий кабінет
Стати партнером

Заповніть інформацію, яку ви надавали при реєстрації:

Що дає реєстрація?

В Особистому кабінеті Ви зможете:

  • самостійно сформувати замовлення на обладнання, що Вас цікавить;
  • бачити свої спеціальні ціни безпосередньо на сайті в каталозі продукції;
  • отримувати автоматичні повідомлення про надходження товару, що Вас цікавить, на склад
Форма реєстрації
Скидання пароля

Порівняння