Ексклюзивні оновлення для ринку України: нововведення на базі SIP 4.5 від Dahua

В домофонії Dahua відбувся ряд якісних змін. Перш за все, слід згадати про появу функціоналу детекції руху викликовими панелями, що розроблений спеціально під запит українського ринку, з урахуванням побажань інсталяторів та інших учасників.

Детекція руху доступна на таких моделях: VTO2202F-P, VTO4202F-P, VTO2111D-P-S2, VTO2211G-P, VTO3211D-P1-S2.

Можливість детекції руху та отримання push-сповіщень на телефон про появу руху в кадрі забезпечується оновленням ПЗ домофонів Dahua. Прошивка на базі SIP 4.5 з функцією запису відео прийшла на зміну попередній версії SIP 2.0.

Загалом, SIP 4.5 значно покращує і  розширює можливості домофонних систем Dahua.

Нововведення для викликових панелей:

 • Можливість записувати відео з викликової панелі домофона на SD карту панелі. Тепер можна зберігати й у разі необхідності передивлятися зображення усіх, хто потрапляє в поле зору панелі виклику.

 • Додана кнопка увімкнення синхронізації карт доступу з викликової панелі, що є SIP-сервером.
 • Додано кнопку «SafeModeDoor», яка відповідає за безпеку дверей, що підключено через розширювач DEE1010B – тепер неможливо відкрити двері, якщо зламати саму панель і замкнути керуючі контакти напряму!
 • Також, саме на прошивці  SIP 4.5 стало можливо підключати через DEE1010B одночасно і другий замок, і додатковий рідер для карт доступу mifare.
 • Опція заміни на викликовій панелі звичайних голосових повідомлень на власні.

 • Швидке налаштування стало ще простішим завдяки Quick configuration 2.0.

Нововведення для домофонів:

 • Можна додавати mifare-картки з монітора. Зникає необхідність додавати картку через веб-інтерфейс панелі, що значно полегшує налаштування системи контролю доступу.
 • Можливо вмикати на моніторі функцію «не турбувати». Якщо сигнал з викликової панелі передається одночасно на декілька моніторів, можна відключити зображення на тих, в перегляді яких нема необхідності.
 • QR-код викликової панелі відображається на моніторі.
 • Не потрібно вказувати пароль для відкриття користувацьких налаштувань.
 • Також оновився інтерфейс, значно зручнішою стала клавіатура.

Прошивка SIP 4.5 та її оновлений функціонал уже доступні для всіх одно-абонентських викликових панелей Dahua (для моделей 2101 – детекція руху і запис на реєстратор).

Для домофонів – прошивка SIP 4.5 доступна для всього модельного ряду, окрім Android-моделей.

Вичерпну інформацію стосовно оновленого функціоналу домофонії  Dahua вам нададуть у відділі техпідтримки VIATEC.

Dahua DH-TPC-BF1241: ефективність незалежно від видимості

Серед величезного асортименту обладнання для відеоспостереження користувачі прагнуть вибрати найбільш якісне. Сучасні тепловізійні IP-камери мають особливий попит, оскільки їх використання допомагає організувати максимальний рівень безпеки об'єкта.
 

20-04-2021

Ajax: система сигналізації від професіоналів

У питанні безпеки неприпустимі компроміси, так як на кону часом знаходиться не тільки майно, але й життя людей. В цьому аспекті Ajax має на меті 100% цілодобового контролю за тим, що відбувається не тільки на об'єкті, що охороняється, але й за станом системи.

06-04-2021

Приховати Читати далі