DHI-VTO6531H 2Мп IP виклична панель з розпізнаванням облич

За досить короткий час домофон зі звичайної панелі з кнопками перетворився на високотехнологічний пристрій. Він не тільки спрощує доступ до певного об’єкта, але й допомагає людям безпечно комунікувати. Зважаючи на підвищений попит на безконтактні способи комунікації й доступу, виробники задумались про більш безпечний спосіб входу в приміщення, ніж натискання кнопок.

2МП IP-виклична панель DHI-VTO6531H від Dahua Technology – одна з найбільш затребуваних моделей з розпізнаванням осіб, що не тільки спрощує та прискорює пересування людей, але й забезпечує безпеку тих, хто користується домофоном.

Пристрій дозволяє створити базу людей, яким дозволено доступ в приміщення без контакту з панеллю. База вміщує до 10000 осіб. Додати в неї людину та скоригувати існуючі дані може тільки користувач із правами адміністратора, у якого є доступ до паролю й налаштувань.

В панелі продуманий захист від проникнення, тобто вона не розпізнає фото замість людини. Роздрукувавши фотографію або скачавши її на телефон, ніхто не зможе обдурити пристрій.

Ще одна особливість – вбудований зчитувач MIFARE-карт, що обслуговує до 10000 карток. Він використовується не тільки всередині панелі домофона, але й служить для зовнішнього зчитування, здійснюючи контроль доступу. Це виключає необхідність покупки додаткового пристрою для такої операції.

Отже, сумарно користуватися панеллю можуть до 20000 чоловік.

Для панелі передбачена проектна прошивка під роботу без домофонів, по Р2Р з телефонами 400 абонентів.

Таке рішення робить дуже зручним використання панелі в невеликих будинках, в межах під’їзду чи офісного приміщення – адже не вимагає наявності локальної мережі або домофона. Отримавши від адміністратора QR-код та зберігши його на телефон, мешканець будинку або працівник офісу просто підносить його до панелі для виклику або відкриття дверей.

Інші особливості:

  • Управління – голосовий зв'язок чepeз додаток;
  • Автоматичне освітлення;
  • Підтримка двостороннього аудіозв’язку;
  • Швидкість розпізнавання: 0.2 с нa людину (зріст 1,1 – 2,4 м., відстань oб'єктиву від землі – 1,4 м.)

Dahua DH-TPC-BF1241: ефективність незалежно від видимості

Серед величезного асортименту обладнання для відеоспостереження користувачі прагнуть вибрати найбільш якісне. Сучасні тепловізійні IP-камери мають особливий попит, оскільки їх використання допомагає організувати максимальний рівень безпеки об'єкта.
 

20-04-2021

Ajax: система сигналізації від професіоналів

У питанні безпеки неприпустимі компроміси, так як на кону часом знаходиться не тільки майно, але й життя людей. В цьому аспекті Ajax має на меті 100% цілодобового контролю за тим, що відбувається не тільки на об'єкті, що охороняється, але й за станом системи.

06-04-2021

Приховати Читати далі