Розумна система доступу на базі рішень Dahua в клініці пластичної хірургії Denysenko Clinic

Клініка пластичної хірургії Denysenko Clinic спроектована з урахуванням передових технічних трендів, серед яких – нещодавно встановлена розумна система доступу, відеонагляду та комутації на базі рішень Dahua. Проект був реалізований спільно з ТОВ ALLOTIS.

Система розпізнає обличчя і номерні знаки. На в’їзді фіксується номер автомобіля, занесеного в базу, й відбувається автоматичне відкриття шлагбаума – для оперативнішого доступу на територію. Також для зручності відвідувачів, вхід до приміщення клініки відбувається по face-ID.

Сама клініка розміщена у двох будівлях, комунікацію між якими повністю забезпечує домофонія Dahua. Фактично, домофонія на базі SIP-протоколу є засобом зв’язку між корпусами.

Гібридна система об’єднала камери, встановлені раніше, в єдину структуру на технологічній базі Dahua. Це дозволяє зробити кожен візит до клініки максимально комфортним для відвідувачів, а також значно спрощує життя персоналу, надаючи працівникам можливість приділити більше уваги кожному гостю.

Dahua DH-TPC-BF1241: ефективність незалежно від видимості

Серед величезного асортименту обладнання для відеоспостереження користувачі прагнуть вибрати найбільш якісне. Сучасні тепловізійні IP-камери мають особливий попит, оскільки їх використання допомагає організувати максимальний рівень безпеки об'єкта.
 

20-04-2021

Ajax: система сигналізації від професіоналів

У питанні безпеки неприпустимі компроміси, так як на кону часом знаходиться не тільки майно, але й життя людей. В цьому аспекті Ajax має на меті 100% цілодобового контролю за тим, що відбувається не тільки на об'єкті, що охороняється, але й за станом системи.

06-04-2021

Приховати Читати далі