Dahua DH-TPC-BF1241: ефективність незалежно від видимості

Серед величезного асортименту обладнання для відеоспостереження користувачі прагнуть вибрати найбільш якісне. Сучасні тепловізійні IP-камери мають особливий попит, оскільки їх використання допомагає організувати максимальний рівень безпеки об'єкта.

За рахунок детекції теплового випромінювання такі камери дозволяють отримувати візуальний сигнал навіть при дуже поганій видимості – як наприклад, задимлення, туман, сильний снігопад чи дощ, смог і так далі – а також у повній темряві. Вони не бояться інтенсивної зустрічної засвітки, а ще мінімізують кількість хибних тривог.

Циліндрична IP-відеокамера Dahua DH-TPC-BF1241 має компактну форму й невеликі габарити. Завдяки вбудованим інтелектуальним алгоритмам відеоаналітики IVS, пристрій вміє визначати рухомі об'єкти та аналізувати їх поведінку. IVS також дозволяє камері виявляти перетин заздалегідь заданої лінії.

Це ідеальний варіант для організації відеоспостереження всередині та зовні об’єкта, особливо за поганої видимості та в темний час доби, а також у приміщеннях з неякісним освітленням.

Таку камеру зручно використовувати:

  • для якісної охорони периметру, навіть за несприятливих зовнішніх умов
  • детекції вогню та автоматичного спрацювання пожежної тривоги
  • класифікації людей і транспорту (наприклад, визначення зросту людини чи розмірів автомобіля)
  • виявлення несправності обладнання, про яке зазвичай свідчить зміна його температури
  • виявлення куріння; розмов по телефону

Об'єктив високої потужності з апертурою, оптимальний кут огляду в будь-якому напрямку й гарне шумопоглинання, світлові й звукові індикатори роблять модель Dahua DH-TPC-BF1241 однією з кращих у своїй серії.

Штучний інтелект в реєстраторах NVR2000-I від Dahua

Лінійка мережевих реєстраторів NVR2000-I від Dahua – це серія доступних продуктів на 4-8-16 каналів. Для зберігання відео використовується 1 HDD диск об'ємом до 6 Тб. Крім стандартних рішень для запису архіву, в арсеналі даних моделей є система штучного інтелекту з алгоритмом глибокого навчання.

06-05-2021

UTEPO UTP3-GSW0802T-POE: незмінна стабільність сигналу

Пристрої для передачі сигналів, що забезпечують стабільну роботу мережі, незамінні при побудові систем сигналізації й відеоспостереження. Компанія UTEPO спеціалізується саме на таких продуктах, пропонуючи щоразу кращі рішення

30-04-2021

Приховати Читати далі