Точка доступу WAP від MikroTik: ефективність за будь-якої погоди

WAP – це невелика бездротова точка доступу, призначена для роздачі Інтернету через Wi-Fi у дворі приватного будинка, парку, на терасі кафе чи ресторану. Ідеально підходить для встановлення поза межами оселі: в саду, під’їзді або в будь-якому іншому місці, де є необхідність в бездротовому доступі до мережі. Якщо ж доступ до мережі потрібен у приміщенні, цей девайс легко встановити на стіні або стелі.

 

Девайс має один порт 10/100 Ethernet (підтримка бездротових стандартів 802.11b/g/n). Стильний лаконічний пристрій доступний у чорному RBwAP2nD-BE та білому RBwAP2nD кольорах.

 

Корпус WAP стійкий до погодних умов і може бути надійно закріплений до місця монтажу на будь-якій зовнішній стіні. Нижні дверцята, через які здійснюється доступ до налаштувань девайса, також можна закріпити за допомогою спеціального гвинта, який відкриє тільки власник WAP.

 

Також, можна пропустити Ethernet-кабель позаду пристрою, всередині стіни – на зовнішній панелі корпусу є спеціальний отвір для цього. Таким чином, пристрій не привертатиме уваги і ідеально впишеться в інтер’єр будь-якого приміщення.

 

Переваги пристрою:

 

  • живлення за допомогою технологій Passive PoE і 802.3af/at (з неекранованим кабелем);
  • обшивка, стійка до будь-яких погодних умов та впливу температур від -40°С до +70°С, що дозволяє встановлювати пристрій як всередині приміщення, так і на вулиці;
  • підтримка технології MikroTik CAPsMAN – а саме, побудови безшовних мереж Wi-Fi.
  • багато варіантів встановлення пристрою: стіни, стеля, труби тощо.

 

WAP має попередньо встановлену та ліцензовану операційну систему, тому повністю готовий до експлуатації. Безкоштовні оновлення програмного забезпечення здійснюються протягом усього терміну служби продукту або мінімум 5 років з дати придбання обладнання.

 

Загалом, бездротова точка WAP від MikroTik недорога, надійна та зручна у використанні.

Список відправленого обладнання

Кошик

Очистити
Увійти в особистий кабінет
Стати партнером

Заповніть інформацію, яку ви надавали при реєстрації:

Що дає реєстрація?

В Особистому кабінеті Ви зможете:

  • самостійно сформувати замовлення на обладнання, що Вас цікавить;
  • бачити свої спеціальні ціни безпосередньо на сайті в каталозі продукції;
  • отримувати автоматичні повідомлення про надходження товару, що Вас цікавить, на склад
Форма реєстрації
Скидання пароля

Порівняння