Швидкий безперебійний інтернет для дому та бізнесу

Представляємо нового гравця на ринку мережевого обладнання. Компанія Ruijie Networks, заснована у 2000 році, впевнено посіла місце серед найбільших ІТ-компаній Китаю з 41 філіалом в усьому світі.

 

Діяльність компанії сфокусована на розробці інноваційних рішень для різних галузей промисловості та домашнього використання. Особливий ухил робиться на застосування таких технологій, як хмарні обчислення, SDN, мобільний Інтернет. Ruijie впроваджує новаторські передові рішення в різні галузі промисловості для вирішення найскладніших завдань діджиталізації.

 

Децентралізовані wi-fi Mesh-системи серії Ruijie Reyee

 

Навіть у звичайній квартирі є куточок, в якому інтернет практично не ловить. Що вже казати про значно більші за площею приміщення. Раніше цю проблему вирішували встановленням підсилювачів, але ці пристрої крадуть до 40% швидкості інтернету. Та і повністю покрити весь простір не допомагають.

 

Ruijie розробила децентралізовані wi-fi Mesh-системи, які складаються із декількох модулів. Всі модулі однакові і рівні між собою. Вони рівномірно розподіляють інтернет по всьому приміщенню.

 

Переваги wi-fi Mesh системи Ruijie:

 

 • збільшується радіус дії;
 • відсутні «сліпі зони»;
 • безшовний wi-fi;
 • при виході з системи одного модуля інші продовжуватимуть роботу;
 • забезпечується висока швидкість інтернету;
 • інтуїтивно простоте підключення.

 

Ідеально для дому та офісу

 

Mesh-технологію, зокрема, використовують маршрутизатори RG-EW1200G Pro та RG-EW1200 , і вони прекрасно підходять для домашнього застосування:

 

 • заміські будинки;
 • великі або багаторівневі квартири;
 • кафе;
 • офіси.

 

Щоб розширити площу покриття, достатньо встановити додатковий модуль. Всі вони просто і швидко поєднуються між собою по бездротовій мережі.

 

Сучасний стильний дизайн пристроїв доповнить інтер'єр будь-якого помешкання.

 

Можливості для малого та великого бізнесу від Ruijie

 

Співробітники багатьох компаній скаржаться на поганий інтернет. Самі ж часто займаються на роботі зовсім не тим, чим мали б. Все це вирішується доволі просто, адже, безшовною wi-fi системою можна керувати і контролювати кожен підключений прилад у будь-який час. Також адміністратор може обмежити доступ до різноманітних соціальних мереж та підозрілих сайтів.

 

За допомогою цієї системи можна налаштувати захищений “гостьовий wi-fi” і вберегти мережу від проникнення зловмисників. Ви також зможете спокійно пересуватися по офісу під час відеоконференцій. Інтернет між модулями розподіляється рівномірно, ви не будете втрачати зв‘язок ні на мить. Трансляція відео для співробітників відбуватиметься одночасно, без затримок, незалежно від розташування під‘єднаного до мережі пристрою.

 

Безперебійний, якісний та швидкий інтернет у всьому офісі - це реальність. Не потрібно витрачати додаткові кошти, достатньо правильно розмістити модулі. Мережа самоорганізовується, може приєднувати велику кількість пристроїв в систему для дому, бізнесу, чи великої мережі. Є можливість увімкнення інтелектуального керування потоком.

 

Хмарне керування всіма пристроями зі смартфону чи веб-інтерфейсу

 

Керувати системою можна навіть віддалено, для цього потрібно створити “хмарний” аккаунт Log in to Ruijie Cloud . Після підтвердження всіх необхідних налаштувань відкриється доступ для створення нових або управління старими системами.

 

На основному екрані відображається карта, на якій зображені всі прилади в мережі. Це допомагає швидко зорієнтуватися, де виникла проблема, провести моніторинг працездатності мережі і налаштувань обслуговування.

 

Для адміністрування зі смартфону потрібно встановити мобільний додаток, можливості якого, такі ж, як і для WEB інтерфейсу.

 

Посилання для скачування програми під Android

 

Ruijie Cloud - Apps on Google Play

 

Посилання для скачування програми під Apple

 

Ruijie Cloud - App Store - Apple

 

За допомогою обладнання і хмарного керування Ruijie Networks можна побудувати не як мережу для дому чи невеликого офісу, так і для великого промислового об’єкту чи центру обробки даних нового покоління з гіпермасштабуванням, наднизькою затримкою та автоматичною роботою.

Список відправленого обладнання

Кошик

Очистити
Увійти в особистий кабінет
Стати партнером

Заповніть інформацію, яку ви надавали при реєстрації:

Що дає реєстрація?

В Особистому кабінеті Ви зможете:

 • самостійно сформувати замовлення на обладнання, що Вас цікавить;
 • бачити свої спеціальні ціни безпосередньо на сайті в каталозі продукції;
 • отримувати автоматичні повідомлення про надходження товару, що Вас цікавить, на склад
Форма реєстрації
Скидання пароля

Порівняння