Порівняння

Такого ще не було! DH-IPC-HDW2231TP-ZS-27135-S2 за ціною камер з фіксованим фокусом

👁‍🗨 413
10-03-2023

DH-IPC-HDW2231TP-ZS-27135-S2 від DAHUA - це топова відеокамера, яка відповідає найвищим стандартам якості та безпеки. Відтепер у вас є можливість скористатися унікальною пропозицією від компанії VIATEC та Dahua і придбати моторизована камеру по ціні фіксованого фокусу.

 

DH-IPC-HDW2231TP-ZS-27135-S2 - це варіофокальна камера з оптичним зумом, яка забезпечує високу якість зображення та широкий кут огляду. Дана відеокамера підійде власникам будинків, які шукають просту і ефективну систему відеоспостереження. Також, це найліпше рішення, щоб забезпечити безпеку та контроль для бізнесу (магазини, ресторани, офіси, тощо).

 

Одна з найважливіших переваг DH-IPC-HDW2231TP-ZS-27135-S2 полягає в її здатності відновлювати високу якість зображення навіть в умовах низького освітлення. Це забезпечується за допомогою технології Starlight, яка дозволяє відеокамері виявляти навіть найменші деталі на зображенні в умовах поганого освітлення.

 

Також, DH-IPC-HDW2231TP-ZS-27135-S2 має вбудовану технологію WDR (Wide Dynamic Range), яка дозволяє камері коригувати експозицію, щоб забезпечити чітке зображення в областях з високою та низькою яскравістю. Це забезпечує чіткість зображення в будь-якому світлі та зручне використання камери.

 

Переваги та особливості DH-IPC-HDW2231TP-ZS-27135-S2:

 

1. Висока якість зображення: відеокамера DH-IPC-HDW2231TP-ZS-27135-S2 2Мп має роздільну здатність 2 мегапікселі, що забезпечує чітке та якісне зображення.

2. Нічний режим: відеокамера має функцію ІЧ-підсвічування, що дозволяє отримувати зображення в темряві на відстань до 50 метрів.

3. Збільшення фокусної відстані: DH-IPC-HDW2231TP-ZS-27135-S2 має вбудований зум, що дозволяє збільшувати фокусну відстань до 3,5 мм - 12 мм.

4. Захист від погодних умов: відеокамера має захист від пилу та вологи, що дозволяє використовувати її в будь-яких погодних умовах.

5. Інтелектуальні функції: відеокамера має можливість виявляти рух, а також розпізнавати обличчя, що дозволяє забезпечити більш ефективний контроль за територією.

6. Зручне управління: відеокамера може бути віддалено керована за допомогою мобільного додатку або ПЗ на комп'ютері.

7. Легке встановлення: відеокамера має компактний дизайн та може бути легко встановлена на потрібному місці.

8. Висока надійність: DH-IPC-HDW2231TP-ZS-27135-S2 має високу якість виконання, що дозволяє забезпечити надійну роботу відеокамери протягом тривалого часу.

 

Всі вищезазначені функції ви отримуєте за ціною камер з фіксованим фокусом.

Щоб зробити замовлення на DH-IPC-HDW2231TP-ZS-27135-S2, зверніться до вашого персонального менеджера або перейдіть за посиланням.

Каталог товарів

Каталог товарів

Перелік відправленого обладнання

Кошик

Очистити
Увійти в особистий кабінет
Стати партнером

Заповніть інформацію, яку ви надавали при реєстрації:

Що дає реєстрація?

В Особистому кабінеті Ви зможете:

  • самостійно сформувати замовлення на обладнання, що Вас цікавить;
  • бачити свої спеціальні ціни безпосередньо на сайті в каталозі продукції;
  • отримувати автоматичні повідомлення про надходження товару, що Вас цікавить, на склад
Форма реєстрації
Скидання пароля

Порівняння