UA RU EN

безкоштовно з усіх номерів в Україні:

Офіс: 0 800-21-39-39 Техпідтримка: 0 800-217-317
Порівняння

Вуличні точки доступу від MikroTik

👁‍🗨 328
25-05-2023

 

Вуличні точки доступу MikroTik є надійними та потужними рішеннями для забезпечення стабільного бездротового з'єднання навіть у найвимогливіших середовищах. У нашому продуктовому портфелі присутні найпотужніші моделі пристроїв, а саме:

 

1. Моделі RBwAP2nD та RBwAP2nD-BE (у чорному корпусі)

 

Це компактні вуличні точки доступу, які працюють у двосмуговому режимі 2.4 ГГц. Мають вбудовану антену з великим діапазоном покриття, що забезпечує надійне з'єднання у відкритих просторах. RBwAP2nD та RBwAP2nD-BE ідеально підходять для встановлення на стовпах, фасадах будівель або в садах.

 

2. Модель RBwAPG-5HacD2HnD та RBwAPG-5HacD2HnD-BE (у чорному корпусі)

 

RBwAPG-5HacD2HnD - це потужна вулична точка доступу з підтримкою дводіапазонного бездротового з'єднання (2.4 ГГц і 5 ГГц). Вона оснащена двома гігабітними портами Ethernet, що дозволяє швидко передавати дані. RBwAPG-5HacD2HnD має покращену продуктивність, антени і потужний чотирьохядерний процесор, що забезпечує стабільне з'єднання навіть у забруднених радіочастотних середовищах.

 

3. Модель RBwAPGR-5HacD2HnD

 

RBwAPGR-5HacD2HnD - це вулична точка доступу з підтримкою дводіапазонного бездротового з'єднання та вбудованим гігабітним комутатором. Має два порти Gigabit Ethernet для підключення додаткових пристроїв, таких як IP-камери або мережеві пристрої. RBwAPGR-5HacD2HnD має потужний чотирьохядерний процесор і покращену антену для оптимального покриття сигналу.

 

4. Модель RBwAPR-2nD&R11e-LTE

 

RBwAPR-2nD&R11e-LTE - це вулична точка доступу, яка поєднує в собі бездротовий доступ і можливість підключення до мобільних мереж 4G/LTE. Оснащена модулем R11e-LTE, що дозволяє використовувати швидкі мобільні з'єднання для доступу до Інтернету. RBwAPR-2nD&R11e-LTE є ідеальним рішенням для встановлення в місцях, де немає доступу до провідного Інтернету.

 

Вуличні точки доступу MikroTik є надійними, потужними і простими у використанні рішеннями для забезпечення бездротового з'єднання у зовнішніх просторах. Вони володіють різноманітними функціями та можливостями, що дозволяють задовольнити всі потреби та вимоги користувачів. Незалежно від того, чи ви встановлюєте точку доступу у своєму саду, на фасаді будинку чи у комерційному просторі, вуличні точки доступу MikroTik забезпечать надійне і швидке бездротове з'єднання.

 

Завдяки вдосконаленому корпусу, точки доступу RBwAP2nD і RBwAP2nD-BE  стійкі до погодних умов і можуть бути легко встановлені навіть на відкритому повітрі. Вони забезпечують широкий діапазон покриття сигналу, що дозволяє отримувати стабільний інтернет у будь-якому куточку вашої території.

 

Для тих, хто шукає більш потужне рішення, точки доступу RBwAPG-5HacD2HnD, RBwAPG-5HacD2HnD-BE  і RBwAPGR-5HacD2HnD  - найкращий варіант. Завдяки підтримці дводіапазонного бездротового з'єднання і покращеним антенам, вони забезпечують високу швидкість передачі даних і оптимальну продуктивність в забруднених радіочастотних середовищах.

 

Якщо вам потрібен доступ до Інтернету навіть там, де немає провідного з'єднання, модель RBwAPR-2nD&R11e-LTE є найкращим рішенням. Вона поєднує бездротовий доступ і підключення до мобільних мереж 4G/LTE, що дозволяє отримувати швидкий та надійний інтернет у будь-який час.

 

Всі вуличні точки доступу від MikroTik працюють під керуванням RouterOS - універсальної операційної системи, яка надає безліч можливостей для налаштування і управління мережею. Можна налаштувати захист, управляти пропускною здатністю, створювати резервні копії та використовувати багато інших функцій.

 

Завдяки вуличним точкам доступу MikroTik ви отримаєте надійне бездротове з'єднання у будь-яких зовнішніх умовах. Вони - найкращий варіант для встановлення в будинках, готелях, парках, майданчиках та будь-яких інших публічних місцях, де важливо мати стабільний інтернет. Оберіть свою модель вуличної точки доступу MikroTik і насолоджуйтесь бездротовим з'єднанням найвищої якості!

 

Замовити можна за прямими посиланнями на нашому сайті, або звернувшись до вашого персонального менеджера!

Каталог товарів

Каталог товарів

Перелік відправленого обладнання

Кошик

Очистити
Увійти в особистий кабінет
Стати партнером

Заповніть інформацію, яку ви надавали при реєстрації:

Що дає реєстрація?

В Особистому кабінеті Ви зможете:

  • самостійно сформувати замовлення на обладнання, що Вас цікавить;
  • бачити свої спеціальні ціни безпосередньо на сайті в каталозі продукції;
  • отримувати автоматичні повідомлення про надходження товару, що Вас цікавить, на склад
Форма реєстрації
Скидання пароля

Порівняння