UA RU EN

безкоштовно з усіх номерів в Україні:

Офіс: 0 800 21 39 39 Техпідтримка: 0 800 21 73 17 Сервіс: 044 364 77 24
Порівняння

Надійний вибір альтернативної енергії: нові сонячні панелі JA Solar власного імпорту доступні до замовлення!

🗓️ 19-10-2023
👁️ 828

Нові сонячні панелі JA Solar

 

Раді повідомити, що ми оновили асортимент та здійснили власний імпорт сонячних панелей одного з провідних брендів — JA Solar. Завдяки прямій співпраці з виробником, ви можете замовити сучасні модулі JAM72S30 555/GR PV на нашому сайті, на найвигідніших в Україні умовах.

 

Високий ККД і новітні технології

 

У порівнянні з багатьма аналогами, новий модуль від JA Solar має низку технічних переваг. Це інноваційний підхід до генерації сонячної енергії з використанням струмознімних доріжок.

 

Коефіцієнт корисної дії в цьому модулі дорівнює 21,5%. Цей показник є одним з найвищих і найефективніших на ринку. В залежності від температури та денного світла, швидкість і якість генерації може приємно вразити. Потужність досягає 555Вт.

 

У конструкції використовуються найсучасніші технології. Зокрема, це система вдосконалення елементів PERC, розділення частин для зниження опору half-cell, а також MBB-11.

 

Панель має стійкість до навантаження, а також відрізняється довговічністю. Ступінь захисту забезпечений на рівні IP68, що дозволяє активне користування в різних умовах.

 

За 25 років експлуатації, від номінальної потужності, потенційно буде втрачено лише 16% (-0.55% на рік). Площа поверхні й розміри відрізняються компактністю. Модуль займає 2,6 м².

 

Новий рівень автономності

 

Використовуючи нові панелі JA Solar, що перетворюють на електроенергію сонячне випромінювання, можна досягти бажаного рівня автономності.

 

За рахунок ефективності та потужності JAM72S30 555/GR PV, ви можете розраховувати на повноцінне резервне джерело, що здатне забезпечити необхідним обсягом енергії.

 

ККД та рівень окупності пристроїв, у співвідношенні вартості й якості, робить їх вигідним та корисним придбанням.

 

Унікальна пропозиція: власний імпорт

 

Як вже згадувалось, новий товар JA Solar у нашому асортименті є власним імпортом.

 

Сонячні панелі вже доступні до замовлення в каталозі товарів.

 

Для придбання, достатньо обрати необхідну кількість панелей на сайті та оформити замовлення в особистому кабінеті, або зв’язатись з персональним менеджером.

 

Ми гарантуємо не лише вигідну та максимально конкурентну ціну, але й якість оригінального обладнання JA Solar, та пропонуємо офіційну гарантію й подальше техобслуговування.

 

Енергетична незалежність при повному блекауті більше 24 годин!

 

Нагадуємо! У нас триває Акція: При купівлі системи AlphaESS SMILE-S6 з АКБ на 10кВт•год, ви отримайте 6 таких сонячних панелей у подарунок!

 

Завдяки цьому рішенню ви зможете забезпечити повну автономність офісу чи квартири, при повному блекауті тривалістю більше 24 годин та навіть при відсутності сонця.

Схожі новини

Каталог товарів

Каталог товарів

Перелік відправленого обладнання

Кошик

Очистити
Увійти в особистий кабінет
Стати партнером

Заповніть інформацію, яку ви надавали при реєстрації:

Що дає реєстрація?

В Особистому кабінеті Ви зможете:

  • самостійно сформувати замовлення на обладнання, що Вас цікавить;
  • бачити свої спеціальні ціни безпосередньо на сайті в каталозі продукції;
  • отримувати автоматичні повідомлення про надходження товару, що Вас цікавить, на склад
Форма реєстрації
Скидання пароля

Порівняння