hikvision

Hikvision

Hikvision є провідним світовим постачальником IoT-рішень у сфері відеоспостереження та безпеки. Протягом останніх 8 років компанія очолює рейтинг найбільших гравців світового ринку безпеки, посідаючи перше місце у номінації «Відеоспостереження».

hikvision-innovations

Історія бренду

Інновації та технології

Заснований у 2001 році, бренд пройшов шлях від невеликого стартапу зі штатом 28 осіб до глобальної корпорації, що налічує понад 34 тис. співробітників та 16 тис. інженерів R&D. Найсильніша команда розробників і безперервне впровадження інновацій на основі власних запатентованих технологій дозволяють Hikvision реалізувати оптимальні передові рішення.

Керуючись слоганом «Дивитись далеко, прагнути далі», компанія незмінно пропонує топові продукти на ринку систем безпеки.

Працюємо з найкращими

Компанія VIATEC є офіційним постачальником продукції Hikvision на український ринок. Ми допоможемо вам підібрати оптимальні технологічні рішення для систем безпеки різної складності.

new-capabilities

продукти

Нові можливості

На основі власних запатентованих технологій, використовуючи алгоритми АI та інноваційні технологічні досягнення, Hikvision пропонує рішення, що відкривають користувачам нові можливості.

Це, зокрема, технології Turbo HD, AcuSence, ColorVu, Darkfighter – які виводять на новий рівень якість одержуваного відео; технологія стиснення файлів відеоспостереження формату H.264. Серед пріоритетів бренду – розвиток та впровадження прогресивних технологій обчислень та аналітики «big-data» та «deep-learning».

продукти

Рішення для будь-яких запитів

Продуктова лінійка Hikvision складається з різноманітних моделей камер відеоспостереження, відеореєстраторів, домофонних систем; пристроїв для контролю та управління доступом, безконтактного вимірювання температури відвідувачів; обладнання для комплексного відеоспостереження та аналізу даних на великих об'єктах, дорогах, для «розумних міст».

Платформа HikCentral дозволяє організувати централізоване управління всіма підключеними пристроями – у тому числі віддалено з будь-якого мобільного пристрою.

solutions

Найкращі умови для наших партнерів

Запрошуємо вас до співпраці на партнерських умовах. Для того, щоб отримати вигідні пропозиції щодо спільної роботи, заповніть, будь ласка, форму реєстрації.

Перелік відправленого обладнання

Кошик

Очистити
Увійти в особистий кабінет
Стати партнером

Заповніть інформацію, яку ви надавали при реєстрації:

Що дає реєстрація?

В Особистому кабінеті Ви зможете:

  • самостійно сформувати замовлення на обладнання, що Вас цікавить;
  • бачити свої спеціальні ціни безпосередньо на сайті в каталозі продукції;
  • отримувати автоматичні повідомлення про надходження товару, що Вас цікавить, на склад
Форма реєстрації
Скидання пароля

Порівняння