UA
ruijie

Ruijie Networks

Ruijie Networks – провідний світовий бренд мережевого обладнання. Постачає на ринок все необхідне для побудови мереж будь-якої складності, від домашнього використання до промислових масштабів. Компанія надає безкоштовний доступ до хмарного сервісу всім користувачам.

ruijie-map

Історія бренду

Понад 20 років на ринку

Бренд Ruijie заснований у 2000 році в Китаї. Наразі компанія має 59 філій у 14 країнах світу і понад 10 тисяч партнерів у різних країнах. Виробник займає 1 місце за постачанням обладнання з технологією Wi-Fi 6 на китайському ринку і 5 місце по долі на світовому ринку в рейтингу Gartner.

Хмарне керування для зручного налаштування мережі

Завантажуйте додатки для Android та IOS. Вони допоможуть вам керувати мережею та швидко її налаштовувати для різних потреб та конфігурацій обладнання.

ruijie

Ruijie Reyee

Потужний інструмент інтеграторів для швидкого налаштування інтернет мережі, зміни її конфігурації в будь-який момент та підбору пристроїв в ній.

ruijie ruijie
ruijie

Reyee Router

Створений для кінцевого споживача, щоб виконувати швидке підключення домашніх роутерів, керувати мережею, створювати гостьовий Wi-Fi та налаштовувати батьківський контроль.

ruijie ruijie

Працюємо з кращими

Починаючи з 2022 року компанія VIATEC є офіційним дистриб'ютором продукції Ruijie Networks на український ринок. Ми розуміємо, що мережеве обладнання необхідне для побудови будь-якої системи безпеки і постачаємо продукцію кращих із кращих для того, щоб ваші мережі були ще надійнішими та ефективнішими.

product

Продукти

Інноваційні рішення

Інноваційні технології в рамках стандарту Wi-Fi 6, надійність пристроїв, простота підключення та управління характерні для всіх продуктів Ruijie, серед яких: керовані хмарою комутатори та точки доступу, шлюзи безпеки.

Суббренд Reyee, що включає комутатори, точки доступу, маршрутизатори, домашні Wi-Fi роутери з Mesh-технологією, розроблений спеціально для малого та середнього бізнесу.

Продукти

Підключення за 3 хвилини

Легке розгортання мережі та підключення з мобільного, завдяки новаторській технології «мережа, що самоорганізовується» (коли пристрої автоматично знаходять один одного) значно економлять зусилля і час.

Побудувати мережу та підключити пристрої можна буквально за 3 хвилини через безкоштовний хмарний мобільний додаток. Він також дозволяє налаштовувати гостьовий Wi-Fi, проводити перевірку роботи та усувати проблеми мережі віддалено, без виїзду на об'єкт.

setup

Найкращі умови для наших партнерів

Запрошуємо вас до співпраці на партнерських умовах. Для того, щоб отримати вигідні пропозиції щодо спільної роботи, заповніть, будь ласка, форму реєстрації.

Новинки, Хіти продажів

  • Актуально

  • Хіти продажів

Всі товари бренду

Каталог товарів

Каталог товарів

asdasd

Перелік відправленого обладнання

Кошик

Очистити
Увійти в особистий кабінет
Стати партнером

Заповніть інформацію, яку ви надавали при реєстрації:

Що дає реєстрація?

В Особистому кабінеті Ви зможете:

  • самостійно сформувати замовлення на обладнання, що Вас цікавить;
  • бачити свої спеціальні ціни безпосередньо на сайті в каталозі продукції;
  • отримувати автоматичні повідомлення про надходження товару, що Вас цікавить, на склад
Форма реєстрації
Скидання пароля

Порівняння