Фильтр

Передача сигналу

Сортування:

  • В наявності 1 шт
    Уцінка
    155M комплект SFP модулів (Rx / Tx)
    SFP-155M-20KM-TX/RX

    155M комплект SFP модулів (Rx / Tx)

    Артикул: 99-00011599

    Характеристики

    Комплект одномодових оптичних SFP модулів, що включає в себе SFP-155M-20KM-TX (1310 / 1550nm) і SFP-155M-20KM-RX (1550 / 1310nm). Швидкість передачі: 155Мбіт / с; Відстань передачі: 20 км.
  • В наявності 1 шт
    Уцінка
    1.25Гб комплект SFP модулів (Rx / Tx)
    S-35LC20D (S-3553LC20D)

    1.25Гб комплект SFP модулів (Rx / Tx)

    Артикул: 99-00011864

    Характеристики

    Комплект одномодових оптичний модулів SFP (Rx / Tx); Що включає в себе S-35LC20D (1310 / 1550nm) і S-53LC20D (1550 / 1310nm); Швидкість передачі: 1.25Гб / с; Відстань до 20 км.
  • Немає в наявності
    Уцінка
    1.25Гб модуль SFP, приймач (RX)
    SFP-1.25G-20KM-RX

    1.25Гб модуль SFP, приймач (RX)

    Артикул: 99-00008125

    Характеристики

    Одномодовий оптичний модуль приймач SFP (1.25Гб / с.); Довжина хвилі 1550 / 1310nm. Швидкість передачі: 1.2 Gbps, відстань передачі: 20 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з TX.
  • Немає в наявності
    Уцінка
    1.25Гб модуль SFP, передачтік (TX)
    SFP-1.25G-20KM-TX

    1.25Гб модуль SFP, передачтік (TX)

    Артикул: 99-00008126

    Характеристики

    Одномодовий оптичний модуль передавач SFP (1.25Гб / с.); Довжина хвилі 1310 / 1550nm; Швидкість передачі: 1.25Гб / с; Відстань передачі: 20 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з RX.

Перелік відправленого обладнання

Кошик

Очистити
Увійти в особистий кабінет
Стати партнером

Заповніть інформацію, яку ви надавали при реєстрації:

Що дає реєстрація?

В Особистому кабінеті Ви зможете:

  • самостійно сформувати замовлення на обладнання, що Вас цікавить;
  • бачити свої спеціальні ціни безпосередньо на сайті в каталозі продукції;
  • отримувати автоматичні повідомлення про надходження товару, що Вас цікавить, на склад
Форма реєстрації
Скидання пароля

Порівняння

Наявність по складам