Чисте й безпечне повітря з EZVIZ UV-C

Усім нам потрібен кисень для дихання. Але разом зі «свіжим повітрям» ми можемо отримати цілий набір небажаних домішок. Згадати, хоча б, що столиця не так давно перебувала в трійці міст з найбільш забрудненим повітрям у світі. В інших регіонах ситуація не набагато краща: то сміттєзвалища горять, то торфяники, а що вже казати про індустріальні райони.


В умовах пандемії свіже й безпечне повітря перетворюється на одну з пріоритетних потреб. Тим більше, що дома чи в офісі, крім шкідливих бактерій і вірусів, наше дихання страждає від різних аерозолів і дрібних частинок пилу.


Саме для усунення «небезпеки з повітря» створений очищувач повітря EZVIZ UV-C, уже доступний для передзамовлення. З цим пристроєм ви можете бути впевнені в тому, що ваші рідні вдома та працівники в офісі дихають дійсно чистим і здоровим повітрям.


Для очищення використовуються чотири ступені:


1. Попередній фільтр: його можна періодично виймати і чистити, що дозволяє продовжити термін служби наступних за ним фільтрів.


2. True HEPA-фільтр: він уловлює до 95% алергенів і частинок розміром від 0,3 мікрон. Весь пилок, грибки, спори цвілі залишаться в ньому.


3. Фільтр на основі активованого вугілля: його завданням є усунення запахів і фільтрація летючих з'єднань на кшталт формальдегідів і бензолів;


4. Ультрафіолетова лампа: випромінювання спектру «С» ефективно знищує різні віруси і бактерії. Воно розриває молекулярні зв'язки в ДНК/РНК вірусів, позбавляючи їх здатності до відтворення. Також воно генерує мільйони негативних іонів, дозволяючи освіжити повітря в приміщенні.


Для зручності користування передбачено три режими потужності, а також таймер. На дисплеї по черзі можна переглядати показники чистоти повітря, вологість і температуру. Є блокування управління для захисту від дітей. Важить очищувач близько 7 кг, тож його буде нескладно розмістити в кімнаті. Шум під час роботи не перевищує 66 дБ: в абсолютній тиші може трохи шуміти, але в денний час робота очищувача не буде заважати.


Для передзамовлення очищувача повітря EZVIZ UV-C з’вяжіться, будь ласка, з вашим менеджером VIATEC.
 

Оцінка якості послуг VIATEC

З наданого списку виберіть, будь ласка, 3 (три) характеристики, які найбільш важливі для вас при виборі надійного партнера в сфері технічної безпеки.

Відзначте, будь ласка, три пункти, характерні для VIATEC.

Відзначте, будь ласка, 2 пріоритетних фактора, які впливають у вашій компанії на прийняття позитивного рішення при виборі компанії для закупівлі обладнання.

Відзначте, будь ласка, 2 пріоритетних фактора, завдяки яким ваша компанія співпрацює з VIATEC?

Оцініть, будь ласка, якою мірою ви згодні з наступними твердженнями. Це допоможе нам зрозуміти, наскільки ваша компанія в цілому задоволена якістю обслуговування VIATEC.

Безсумнівно, згоден (а)

Безсумнівно, згоден (а)

Безсумнівно, згоден (а)

Безсумнівно, згоден (а)

Безсумнівно, згоден (а)

Оцініть, будь ласка, наскільки ви задоволені швидкістю і якістю роботи з бухгалтерськими документами?

Оцініть, будь ласка новий веб-сайт viatec.ua

Дуже легко

Дуже легко

Дуже легко

Дуже легко

Що б змінили або додали на сайті viatec.ua?
Які нові товари ви хотіли б зустріти в асортименті компанії VIATEC?
Що саме ви б хотіли змінити в якості послуг технічної підтримки?

Список відправленого обладнання

Кошик

Очистити
Увійти в особистий кабінет
Стати партнером

Заповніть інформацію, яку ви надавали при реєстрації:

Що дає реєстрація?

В Особистому кабінеті Ви зможете:

  • самостійно сформувати замовлення на обладнання, що Вас цікавить;
  • бачити свої спеціальні ціни безпосередньо на сайті в каталозі продукції;
  • отримувати автоматичні повідомлення про надходження товару, що Вас цікавить, на склад
Форма реєстрації
Скидання пароля

Порівняння