MIKROTIK CRS112-8P-4S-IN для побудови систем відеонагляду

З розвитком технологій, локальна мережа перестала об'єднувати виключно офісне обладнання. Системи відеонагляду, контролю доступу, домофонії стали частиною  мережевої екосистеми. Комутатори латвійської компанії MikroTik дозволяють розмежувати обладнання в мережі, що сприяє підвищенню її надійності і безпеки.

Представляємо бестселер серед рішень для покриття потреб в сфері SOHO сегменту (малих і домашніх офісів) та домашнього використання.

Керований PoE-комутатор MikroTik CRS112-8P-4S-IN є незамінним інструментом у побудові якісної охоронної системи. Він поєднує в собі комутатор і роутер, тобто вам не доведеться купувати декілька пристроїв, а це суттєво оптимізує бюджет.

У пристрої встановлена ​​операційна система RouterOS Level 5, що дозволяє провести тонке налаштування мережевого обладнання. 

Використання даного комутатора при побудові систем відеонагляду дозволить не тільки подати живлення на камери чи підключити інші комутатори для об’єднання в одну локальну мережу, але й контролювати стан пристроїв у мережі, що значно полегшує пошук несправності та економить час.

Ідеально підійде для живлення різного устаткування по PoE. Наприклад, при побудові безшовної WI-FI мережі не потрібно думати над додатковим живленням для точок доступу.

З основних особливостей слід також відмітити:

  • Наявність 8 гігабітних мережевих портів
  • 4 SFP порти для побудови мереж на великі відстані або об'єднання декількох комутаторів
  • Підтримка всіх стандартів PoE: 802.3af/at, Passive PoE
  • Функціонал Watchdog для кожного з портів (Power Cycle Ping Enabled), дозволяє відстежувати стан підключеного пристрою та в разі відсутності відповіді проводити перезавантаження
  • Можливість виставлення пріоритету по живленню пристроїв
  • Кожен порт можна налаштувати окремо
  • У комплект входять кріплення-«вушка» для установки комутатора в 19-дюймову серверну стійку або шафу

 

Dahua DH-TPC-BF1241: ефективність незалежно від видимості

Серед величезного асортименту обладнання для відеоспостереження користувачі прагнуть вибрати найбільш якісне. Сучасні тепловізійні IP-камери мають особливий попит, оскільки їх використання допомагає організувати максимальний рівень безпеки об'єкта.
 

20-04-2021

Ajax: система сигналізації від професіоналів

У питанні безпеки неприпустимі компроміси, так як на кону часом знаходиться не тільки майно, але й життя людей. В цьому аспекті Ajax має на меті 100% цілодобового контролю за тим, що відбувається не тільки на об'єкті, що охороняється, але й за станом системи.

06-04-2021

Приховати Читати далі