UA

Теплова карта Ruijie Cloud AI: Революція в плануванні Wi-Fi мережі завдяки ШІ

🗓️ 14-09-2023
👁️ 974

Ми вже вас знайомили з безкоштовним інстументом Site Survey Planning (Heat Map) від Ruijie.  

 

Детальніше можна прочитати тут  

 

Він стане вам надійним помічником у розрахунку кількості та підборі моделей обладнання для побудови мережі різного рівня складності.  

Тепер, планування мережі стало набагато простішим завдяки новітнім технологіям та потужній комбінації автоматичних функцій, заснованих на ШІ, які роблять цей процес ще більш ефективним. 

 

Автоматичне розпізнавання стін 

 

Одна з ключових особливостей Ruijie Cloud AI полягає в її здатності автоматично розпізнавати стіни. Це означає, що вам більше не потрібно вручну вказувати місцерозташування стін на плані об’єкту. Інструмент самостійно ідентифікує їх, що дозволяє зекономити час та уникнути помилок при розрахунках. 

 

Моделювання сигналу Wi-Fi 

 

З ростом потреб в бездротових технологіях правильне моделювання сигналу Wi-Fi стає критично важливим. Ruijie Cloud AI використовує свої алгоритми для точного визначення, як сигнал буде поширюватися на певному місці об’єкта, щоб забезпечити найкраще з'єднання для користувачів. 

 

Моделювання покриття камери 

 

Безпека – це пріоритет для компаній та організацій, тому важливо знати, де камери відеоспостереження будуть розташовані на території об’єкту. Інструмент автоматично моделює розташування відеокамер, допомагаючи у плануванні їх монтажу для максимального покриття та забезпечення безпеки. 

 

Створення звіту в один клік 

 

Після завершення аналізу та моделювань Ruijie Cloud AI надає можливість створити професійний звіт лише за один клік. Це дозволяє легко поділитися результатами з командою або клієнтами. 

Відтепер, теплова карта Ruijie Cloud AI представляє собою вирішальний «крок вперед» у сфері планування мережі. За допомогою цього інструменту, професіонали можуть швидко та ефективно планувати, моделювати та аналізувати місця, забезпечуючи високий стандарт якості та зручності для своїх клієнтів. 

Доступ до теплової карти можна отримати за посиланням  

Схожі новини

Каталог товарів

Каталог товарів

asdasd

Перелік відправленого обладнання

Кошик

Очистити
Увійти в особистий кабінет
Стати партнером

Заповніть інформацію, яку ви надавали при реєстрації:

Що дає реєстрація?

В Особистому кабінеті Ви зможете:

  • самостійно сформувати замовлення на обладнання, що Вас цікавить;
  • бачити свої спеціальні ціни безпосередньо на сайті в каталозі продукції;
  • отримувати автоматичні повідомлення про надходження товару, що Вас цікавить, на склад
Форма реєстрації
Скидання пароля

Порівняння