UA

Надійні та функціональні комплекти домофонії від Hikvision

🗓️ 19-06-2024
👁️ 502

Надійні та функціональні комплекти домофонії від Hikvision

Шукаєте надійну, зручну та багатофункціональну систему домофонії для житлової чи нежитлової нерухомості? Зверніть увагу на комплекти домофонії від компанії Hikvision. 

 

Надійні та функціональні комплекти домофонії від HikvisionНадійні та функціональні комплекти домофонії від HikvisionНадійні та функціональні комплекти домофонії від HikvisionНадійні та функціональні комплекти домофонії від Hikvision

 

Вони розроблені з урахуванням потреб сучасних користувачів:

 

 • Простота вибору 


Не витрачайте час на пошук сумісних пристроїв – інженери Hikvision вже подбали про це. Комплекти включають в себе все необхідне для повноцінної роботи системи домофонії: панель виклику, внутрішній монітор, карту пам'яті, PoE комутатор. Це економія часу та зусиль, адже не потрібно шукати та докуповувати окремі компоненти. 

 

 • Легкість налаштування


Налаштувати систему домофонії Hikvision можна всього за 3 натискання! Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та чіткі інструкції роблять процес монтажу швидким та безпроблемним.

 

 • Конкурентні ціни 


Комплекти домофонії – це відмінне співвідношення ціни та якості. Вони доступні для широкого кола клієнтів. Hikvision гарантує безперебійну роботу всього обладнання протягом багатьох років.

 

 • Широкий спектр функцій


Комплекти домофонії забезпечують широкий спектр функцій, таких як контроль доступу та двосторонній зв'язок. Це робить їх привабливими для клієнтів з різними потребами – прекрасна можливість розширити вашу клієнтську базу.

 

 • Зручність використання


Всі комплекти домофонії працюють та налаштовуються через хмарну платформу Hik-Connect. Завдяки цьому всі виклики також дублюються на мобільний телефон, що особливо зручно для користувачів. Більше про налаштування хмарної домофонії на базі Hik-Connect читайте в статті.

        
Що входить до комплекту

 

 • Панель виклику. Зовнішній пристрій встановлюється біля вхідних дверей, на воротах чи на будь-якому елементі вхідної групи будівлі. Панелі Hikvision оснащені камерами високої роздільної здатності та інфрачервоним підсвічуванням для чіткого зображення навіть у темряві.
 • Внутрішній монітор.  Екран встановлюється всередині приміщення та дозволяє бачити та спілкуватися з відвідувачами. Монітори Hikvision мають сенсорний дисплей, високу роздільну здатність та широкий кут огляду.
 • Карта пам'яті. Використовується для зберігання фото- та відеозаписів з домофону.
 • PoE комутатор. Цей пристрій використовується для живлення та передачі даних до панелі виклику та інших пристроїв у мережі. PoE комутатори Hikvision надійні та прості у використанні.


Hikvision – це завжди надійна, зручна та доступна система домофонії. Замовляйте комплекти на на сайті

Схожі новини

Каталог товарів

Каталог товарів

asdasd

Перелік відправленого обладнання

Кошик

Очистити
Увійти в особистий кабінет
Стати партнером

Заповніть інформацію, яку ви надавали при реєстрації:

Що дає реєстрація?

В Особистому кабінеті Ви зможете:

 • самостійно сформувати замовлення на обладнання, що Вас цікавить;
 • бачити свої спеціальні ціни безпосередньо на сайті в каталозі продукції;
 • отримувати автоматичні повідомлення про надходження товару, що Вас цікавить, на склад
Форма реєстрації
Скидання пароля

Порівняння