Зчитувач Hikvision DS-K1201AEF Marine
Артикул: 99-00005056 copy.svg
У резерві
Артикул: 99-00005056 copy.svg
Marine;
Доступ по карті, відбитку пальця;
RS485;
Тампер;
12V DC
з ПДВ
Авторизуватися в особистому кабінеті
  • Опис
  • Характеристики
  • Файли
  • Аналоги
  • Метод роботи відбиток пальця та карта
    Живлення 12 В DC
    Тип карт EM
    Робоча температура -40 °C - 70 °C
    Розміри 62 × 132 × 44 мм
    Монтаж накладний
    Кількість в ящику 24 шт
    Розмір упаковки (Ш х В х Г) 145 x 200 x 95 мм