Свинцево-кислотна акумуляторна батарея Full Energy FEL-12100 100А•ч 12В гелева
Артикул: 99-00010375 copy.svg
Закінчується
Артикул: 99-00010375 copy.svg
з ПДВ
Авторизуватися в особистому кабінеті
  • Характеристики
  • Ємність 100 А•г
    Вихідна напруга 12В
    Розміри 328x217x172мм
    Вага 30 кг
    Розмір упаковки (Ш х В х Г) 217 x 328 x 172 мм