ДБЖ з правильною синусоїдою під зовнішній АКБ RITAR RTSW-1500 LCD 1500ВА 12В
Артикул: 99-00009710 copy.svg
Очікується : 20.05.2026
Артикул: 99-00009710 copy.svg
з ПДВ
Авторизуватися в особистому кабінеті
  • Характеристики
  • Номінальна потужність 1500
    Вхідна напруга 145В-270В
    Сила струму на виході 5А -10А
    Форма сигналу правильна синусоїда
    Батарея 12В (60-120A•г)
    Вага 14.9 кг
    Розмір упаковки (Ш х В х Г) 350 x 240 x 500 мм