UA

Нова серія некерованих комутаторів RG-ES0/ES100 – переваги та можливості

🗓️ 09-07-2024
👁️ 198

Оптимізація мережі, зручне налаштування та ряд корисних опцій – все це нова лінійка некерованих комутаторів від Ruijie. Такі функції як Watchdog, Extend Mode та ізоляція портів, зроблять вашу мережу ще більш надійною, та дозволять вирішити ряд ситуацій, які часто виникають при експлуатації. Детальніше про ці функції та інші нововведення.


Докладніше про нові функції


 

Watchdog (автоматичне відновлення PoE)


Ця функція дозволяє автоматично перезапускати PoE-порти у разі виявлення помилок. Цим забезпечує безперебійну роботу мережевих пристроїв, таких як IP-камери та бездротові точки доступу, мінімізуючи час простою та необхідність ручного втручання.


Extend Mode (розширений режим)


Цей режим дозволяє збільшити відстань передачі даних до 250 метрів, що є ідеальним рішенням для великих об'єктів, де стандартні 100 метрів можуть бути недостатніми. Для інсталяторів це значно спрощує процес побудови мережі у великих торговельних центрах, парках офісних приміщеннях.


Ізоляція порту


Функція ізоляції порту підвищує безпеку мережі, дозволяючи блокувати небажані зв'язки між пристроями в межах одного комутатора. Це особливо корисно для запобігання поширенню зловмисного трафіку та покращення загальної продуктивності мережі.


Переваги нової лінійки для інсталяторів

 

 • Широкий вибір портів. Нова серія пропонує моделі з різною кількістю портів від 5 до 26, що дозволяє обрати оптимальний варіант для конкретних потреб замовника.
 • Підтримка Gigabit Ethernet. Більшість моделей оснащені Gigabit Ethernet портами, що забезпечує високу швидкість передачі даних та підвищує ефективність роботи мережі.
 • Підтримка PoE/PoE+.


Нова серія некерованих комутаторів RG-ES0/ES100 – переваги та можливостіНова серія некерованих комутаторів RG-ES0/ES100 – переваги та можливостіНова серія некерованих комутаторів RG-ES0/ES100 – переваги та можливостіНова серія некерованих комутаторів RG-ES0/ES100 – переваги та можливості


Функція надає живлення мережевих пристроїв через Ethernet кабель, що значно спрощує інсталяцію та знижує витрати на прокладку кабелю.

 • Можливість кріплення на стіну. Конструкція комутаторів дозволяє легко кріпити їх на стіну або у серверні стійки, що зручно для різних сценаріїв використання.
 • Енергоефективність IEEE 802.3az. Підтримка стандарту енергоефективності IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet) дозволяє знижувати споживання енергії в умовах низького навантаження, що важливо під час блекаутів.
 • Легкість інтеграції. Завдяки простоті встановлення та експлуатації, комутатори серії RG-ES0/ES100 можуть швидко інтегруватися в працюючі мережі без необхідності серйозних змін у інфраструктурі.
 • Гарантія 3 роки.
 • Пасивне охолодження. Комутатори оснащені безвентиляторною системою охолодження, що забезпечує тиху роботу та зменшує витрати на обслуговування.


Нова лінійка комутаторів дозволяє швидше налаштовувати мережу, гарантувати її стабільність та безпеку від зовнішнього втручання. Тому це найкращий вибір інсталяторів для побудови мережі будь-якої складності. Замовляйте комутатори за посиланням.

Схожі новини

Каталог товарів

Каталог товарів

asdasd

Перелік відправленого обладнання

Кошик

Очистити
Увійти в особистий кабінет
Стати партнером

Заповніть інформацію, яку ви надавали при реєстрації:

Що дає реєстрація?

В Особистому кабінеті Ви зможете:

 • самостійно сформувати замовлення на обладнання, що Вас цікавить;
 • бачити свої спеціальні ціни безпосередньо на сайті в каталозі продукції;
 • отримувати автоматичні повідомлення про надходження товару, що Вас цікавить, на склад
Форма реєстрації
Скидання пароля

Порівняння